Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

BARO’DAN ALT YAPIYA 5 TAKVİYE

514

Birinci Amatör Küme B grubunda bu sezon zirveye oynayan ancak Süper Amatör hedefine ulaşamayan Barogücü’nde gözler 2. Amatör U19’a çevrildi. 5 genç oyuncu transfer edilerek U19 çalışmalarına hız verdi.

Çalışmalar şimdiden başladı

Recep Kırçıl 1. Amatör Küme B grubunu 32 puanla dördüncü bitiren Barogücü, iyi bir sezonu geride bıraktı. İsmail Okumuş yönetimindeki ekip, zirveye sonuna kadar zorlasa da Süper Amatör Küme amacına ulaşamadı. Ancak vakit kaybetmeyen takım şimdiden gelecek sezon çalışmalarına hız verdi. U19 takımına 5 genç yetenek transfer edildi.

5 transfer…

Barogücü takımı, Güneşspor’dan 2001 doğumlu kaleci Kemal Ulaş Yükseksöylemez, Kayseri Meysuspor’dan 2000 doğumlu sağ kanat Yusuf Can Çöllo, Hacılar Erciyesspor’dan 2001 doğumlu Talat Bektaş, Yeni Esenspor’dan 2001 doğumlu Umut Yılmaz ve Yeni Esenspor’dan 2001 doğumlu Fevzi Can Şahin’i kadrosuna kattı.

Talat Bektaş
Ulaş Yükseksöylemez
Umut Yılmaz
Fevzi Can Şahin
Yusuf Can Çöllo

Genç oyuncular yetenekleriyle dikkat çekiyor

Barogücü takımının alt yapısına dahil ettiği bu genç futbolcular yetenekleriyle dikkat çekiyor. Çoğu takımın radarında olan bu oyuncular, Barogücü U19 takımını şampiyon yapmak için mücadele edecekler. Her biri mevkiinin en iyisi olma yolunda ilerliyor.

Haber-Foto:Muhammed Kösedağ

Yoruma kapalı.