Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

AKPARLAR, “HAYIRLI OLSUN”

Erkiletspor’un tecrübeli ve başarılı Teknik Direktörü Zeki Akpalar, Argıncıkspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Argıncıkspor’u centilmenliğinden dolayı tebrik ediyorum. Erkiletspor camiasında ve spor kamuoyuna bu ligde kalma yolundaki başarılı maç grafiğinin hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

314

Erkiletspor’un tevrübeli ve başarılı Teknik Direktörü Zeki Akpalar, Argıncıkspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Argıncıkspor’u centilmenliğinden dolayı tebrik ediyorum. Erkiletspor camiasında ve spor kamuoyuna bu ligde kalma yolundaki başarılı maç grafiğinin hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Argıncıkspor’u tek golle geçerek ligde kalmayı garantileyen Erkiletspor’da büyük mutluluk yaşanıyor. Argıncıkspor maçının hemen ardından soruları yanıtlayan Erkiletspor Teknik Direktörü Zeki Akparlar, “ Argıncıkspor’un galibiyetinde biz sıkıntı yaşayacaktık.  Beraberlik bize yetiyordu. Fakat bunu hiçbir zaman için düşünmedim. Maç öncesi konuşmamda ve devre arası konuşmamda mutlak galibiyeti hedefledik. İlk yarı kafa kafaya bir maç oldu.

2 net pozisyon bizim vardı,1 net pozisyon Argıncıkspor’un vardı ama her iki takımda değerlendirmedi. Ama devre arasından sonra yaptığımız değişiklikler ve daha farklı boyuta girdik ve hücum planını önde tuttuk. Sağlı-sollu ataklar ile rakip kaleyi zorlamaya başladık. Nihayetinde Mehmet’in frikikten attığı golle 1-0 öne geçtik. 1-0’dan sonra 1-2 pozisyonumuz vardı, ama skor bize yetiyordu.  Argıncıkspor’u centilmenliğinden dolayı tebrik ediyorum. Erkiletspor camiasında ve spor kamuoyuna bu ligde kalma yolundaki başarılı maç grafiğinin hayırlı uğurlu olsun diyorum.  Erkiletspor genç bir takım bir sezon boyu ortalama 17 yaş grubu ile mücadele etti.  Çocukların hepsini tebrik ediyorum alınlarından öpüyorum” dedi.

Yoruma kapalı.