Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ALKIŞLAR GÖKTÜRKSPOR’A

502

Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme C Grubunda ilk kez mücadele eden Kayseri Göktürkspor 14.hafta sonunda ortaya koyduğu mücadele ile alkış aldı.

Ligde ilk kez mücadele etmesine rağmen birçok takımın ligden çekilmesine rağmen ligin son haftasına kadar sahaya çıkarak mücadele eden Yeşil-Siyahlılar ligin en centilmen takımı oldu.

Ligde hiçbir iddiası olmamasına rağmen ligin son maçına kadar en ciddiyet, aynı samimiyet ile müsabakalara çıkan Göktürkspor ligin son maçında Makfitspor’a 7-2 yenilmesine rağmen maç sonunda şampiyon olarak takımı tebrik ederek sahadan ayrıldı. Kayseri Göktürkspor Kulüp Başkanı Mustafa Büyükbahçeci; “ Bu sene kurulan ve lige ilk defa katılan bir takım olarak hem mücadelemiz, hem duruşumuz ile lige renk kattığımızı düşünüyoruz. Belki bu sene ligi istediğimiz yerde bitirememiş olabiliriz fakat birçok kişinin sevgisini ve sempatisini kazandığımıza inanıyoruz. Gelecek sezon yapacağımız bir kaç takviye ile daha iyi ve iddialı bir takım olacağız. Bu sene bizi destekleyen yaptığımız işe saygı gösteren tüm sevdiklerimize, bütün sezon boyunca maçlarda bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Gruplarını lider tamamlayarak üst lige çıkan takımları tebrik ediyor yeni sezonda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yoruma kapalı.