Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ALTINTAŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kayseri’nin yetiştirdiği ve birçok profesyonel takımda forma giyen Gökhan Altıntaş’ın oğlu Mustafa Yağız Altıntaş erkekliğe ilk adımını attı.

531

Kayseri’nin yetiştirdiği ve birçok profesyonel takımda forma giyen Gökhan Altıntaş’ın oğlu Mustafa Yağız Altıntaş erkekliğe ilk adımını attı.

Hafta sonu Alice Deluxe Düğün Salonunda yapılan sünnet düğünü görünmeye değerdi ve çok sayıda davetli katıldı.

Birçok takımda hem profesyonel olarak forma giyen ve şimdide Altınkaya Menajerlik adı altında Türkiye’nin en büyük menajerlik şirketlerinden birinin sahibi olan Gökhan Altıntaş’ın oğlu Mustafa Yağız muhteşem törenle erkekliğe ilk adımını attı.  Gökhan, Hanife, Yadenaz ve Mustafa Yağız alkışlar ile sahneye davet edildi ve ardından Osmanlı Koreografisi ile muhteşem sünnet düğünü başladı. Gökhan ve Hanife Altıntaş’ın biricik oğlu Mustafa Yağız’ın sünnet düğünde akrabaları, sevenleri, yakınları, antrenörler, sporcular ve davetliler yalnız bırakmadı.

Gece geç saatlere kadar eğlenen Altıntaş ailesinin mutlulukları görünmeye değerdi. Çalan bir birinden farklı şarkılar ve oyun havaları ile eğlenen Altıntaş ailesinin sevenleri piste yalnız bırakmadı.  Bu mutlu günlerinde bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiği belirten Gökhan Altıntaş, “ Bizim bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Oğlumuzun bu mutlu gününde yanımızda olan herkesten Allah razı olsun. Gelemeyenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.