Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

AMATÖRE YENİ BİR RENK

608

2015 yılında köy takımı olarak kurulan ve turnuvalarda büyük bir başarı sağlayan Sosun Birlikspor 2018-2019 futbol sezonu Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek.

İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Sosun Birlikspor yeni sezona iddialı geliyor. Yeni sezonun başlamasına kısa bir zaman kala çalışmalarını ve transferlerini sürdüren Sosun Birlikspor ilk sezonunda neler yapacağı merak ediliyor. Amatör camiaya renk katan bir ekip olan Sosun Birlikspor gümbür gümbür geliyor. İlk sezonunda güçlü bir kadro oluşturan Sosun Birlikspor 23-24 Şubat’ta başlayacak olan yeni sezonun ilk maçını kazanarak sezona iyi bir giriş yapmak istiyor.

“Yönetim lige hazır”

Sosun Birlikspor yönetimi bu sene İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek. Takımlarına her türlü desteği sağlayarak sezon sonunda şampiyonluğa ulaşmak için her türlü imkânı kullanacaklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkan Fikret Özdin, İsmail Özdin Nurullah Özdin, Serdar Özdin, Arif Demirezen ve Hilmi Özdin’den oluşuyor.

“7 oyuncuyu kadrosuna kattı”

İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Sosun Birlikspor yeni sezon öncesi kadrosunu deneyimli genç ve yetenekli sporcularla güçlendiriyor. Birçok kulüpte forma giyen Mustafa Türk, Murat Tahmaz,  Mustafa Kavdır, Faruk Sarıkaya. Uğur Karahançer, Fehim Çakmak,  Bayram Ali Taraf ve daha birçok yıldızla anlaşma yoluna varan Sosun Birlikspor şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olma yolunda büyük adımlar atıyor. Bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sosun Birlikspor bir yandan da transfer çalışmalarına sürüdürüyor. Şimdi ye kadar kadrosuna kattığı 7 önemli ismin yanı sıra genç oyuncular ile dikkat çekiyor.

“Görkemli açılış yapıldı”

2018-2019 futbol sezonu Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Sosun Birlikspor geçtiğimiz günlerde yaptığı sezon açılışı ile spor camiasına örnek oldu. Kulübün açılışına katılan Talas Belediye Başkanı ve Melikgazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Aynı zamanda sponsor olan başkan Fikret Özdin (Özdin İnşaat) takıma her türlü destek sözü verdi.

“Muhtarlara plaket verildi”

Selçuklu Mahallesi Muhtarı Nuri Özdin ve Osmanlı Mahalle Muhtarı Beytullah Üregen’den  takıma büyük destek. Takımın kuruluş aşamasında büyük maddi manevi destek sağlayan muhtarlara Başkan Fikret Özdin’den teşekkür plaketi verildi. Desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

Yoruma kapalı.