Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ARGINCIKSPOR SEZONU AÇTI

448

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Argıncıkspor, yeni sezonun ilk antrenmanını Pazar günü yaptı. İdmandan önce Argıncık Kulüp tesisinde buluşan eski futbolcu ve antrenörler eski günleri yad ettiler.

Yeşil-beyazlı ekip, bayramın sona ermesi ve fikstürün çekilmesinin hemen ardından hazırlıklarına start verdi. Sezonun ilk çalışmasını Bülent Yılmaz yönetiminde Argıncık Stadı’nda yapan ekip, 24 futbolcunun katılımıyla ilk idmanı gerçekleştirdi. İlk antrenman yaklaşık 1,5 saat sürerken, idman temposu hafif tutuldu. İlk antrenmanda, A takımla birlikte genç takımdan da birkaç futbolcu yer aldı.

Argıncık sembol takım

Argıncıkspor çizgisini hiç bir zaman bozmayacağını söyleyen antrenör Bülent Yılmaz,”2019-2020 sezonu bütün takımlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Bu yıl sezon açılışında biraz geç kaldık gibi görünse de aslında kalmadık. Araya bayram girdi. Bu sürecin ardından çalışmalarımıza başladık. Argıncıkspor amatörün sembol takımlarından biridir. Yeni sezonda hedefimiz olabilirsek şampiyon olmak, olmasa da önemli değil, futbolcu yetiştirmek de bizim için bir kazanç. Bugün idmana katılan bütün oyuncularımın ayaklarına sağlık” dedi

Eski oyuncular buluştu

Argıncıkspor’da geçmiş yıllarda futbol oynayan oyuncular da ilk idmana katılıp takıma destek verdiler. Argıncıkspor Kulüp tesislerinde biraraya gelen isimler, kokteyl havasında geçen ortamda bol bol sohbet ettiler ve geçmiş günleri yad ettiler. Ardından idmana çıkan oyuncuları izleyerek destekte bulundular.

(Haber-Foto: Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.