Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Atletikspor U16’da Play-Off’ta

Kayseri U16 Ligi A Grubunda mücadele eden Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor,  grubunu 16 puanla lider tamamlayarak adını Play-Off'a yazdırmayı başardı.

657

Kayseri U16 Ligi A Grubunda mücadele eden Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor,  grubunu 16 puanla lider tamamlayarak adını Play-Off’a yazdırmayı başardı.

Kurulduğu günden bugüne kadar bir birinden önemli başarılara imza atan Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor Kulübü adından sıkça söz ettirmeye başladı. Ruhu amatör olan ancak işleyişi profesyonel bir kulüp olan Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor her kategoride başarıdan başarıya koşuyor.

A Grubunda Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor, prestij maçına çıkan  ve rakibi Hacılar Erciyesspor’u 6-1 mağlup ederek gruplar aşamasını namağlup tamamladı ve topladığı 16 puanla lider olarak Play-Off’a adını yazdıran Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor Kulübünde büyük sevinç hakim. Tecrübeli ve başarılı teknik adam  Beki Dağlı, yönetiminde sahalarda fırtınalar estiren Mavi-Siyahlıların, maç başından itibaren rakibine üstünlüğünü kabul ettirerek net bir galibiyet elde ettiği karşılaşmada goller Mustafa Yeşil, Mustafa Temmuz (2), Baki (2) ve Yusuf’un ayağından geldi.

Kayseri’nin köklü kulüpleri ile yarışır hale geldiklerini belirten Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor Kulübü Başkanı Adil Özhan, ” 2014 yılında birkaç memleket sevdalısının sosyal sorumluluk projesi olarak kurduğu bu kulüp, bugün Kayseri’nin köklü kulüpleriyle yarışır hale geldi. Kurulduğu günden beri alt yapı hamleleriyle adından sıkça söz ettiren Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor, yatırımlarının meyvesini bu sezon toplamaya başladı.En büyüğü 16 yaşında olan sporcuların yer aldığı bir futbol alt yapısına sahibiz ve gelecek adına önemli adımlar atıyoruz. Bu sezon U-14, U-15 ve U-16 liglerinde Play-Off oynayacağız; henüz bir şey başarılmış sayılmaz, amacımız Play-Offları da lider tamamlayıp şehrimizi il dışında en iyi şekilde temsil etmek. Çocuklarını bizlere emanet eden ailelerimize, bizi maçlarda yalnız bırakmayan taraftarımıza, her şartta haberi kovalayan basın mensuplarına, antrenörlerimize, formamızı terleten sporcularımıza ve onlara spor yapma imkanı sunan sponsorlarımıza… kısacası büyük Atletik ailesine minnetlerimi ifade ediyorum” dedi.

Yoruma kapalı.