Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Baraj Maçının Tarihi Belli Oldu

Deplasmanlı Bölgesel Lig’de önümüzdeki sezon Kayseri'yi temsil edecek takımı belirlemek için oynanacak olan baraj maçının tarihi belli oldu.

884
Kayseri Süper Amatör Küme Şampiyonu Yahyalıspor  ile Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden Talasgücü Belediyespor arasında oynanacak olan baraj maçı 15 Nisan 2018 Pazar günü saat 15.30’da Atatürk Spor Kompleksi Yan  Açık Sahada….

2017-2018 futbol sezonunda Kayseri Süper Amatör Küme’yi 65 puanla şampiyon olarak tamamlayan Yahyalıspor ile Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.Grubu  32 puanla tamamlayan Talasgücü Belediyespor baraj maçı (play-out) maçında kozlarını paylaşacaklar.

BAL Ligi statüsü gereği Kayseri ilini gelecek yıl temsil edecek takımı belirlemek için yapılacak baraj maçını kazanan takım, BAL liginde oynamaya hak kazanacak.

Dış Sahada oynanacak!…

15 Nisan Pazar günü Atatürk Spor Kompleksi Yan  Açık Sahada oynanacak olan Talasgücü Belediyespor ile Yahyalıspor maçı saat 15.30’da başlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu  (TFF) henüz bir açıklama gelmezken, futbolseverlerin gözü ve kalbi Pazar günü bu zorlu maçta olacak.

Pazar günü Kayserispor’un maçının saat 13.30’da olması nedeniyle Talasgücü Beldiyespor-Yahyalıspor maçı saat 15.30’da oynanacağı belirlendi.

Yoruma kapalı.