Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

BAŞAKPINAR’DA AYRILIK!..

415

2018-2019 Sezonunda Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’de ligin son haftasında küme düşen Başakpınar Belediyespor’da beklenmedik ayrıldık yaşandı.

2019-2020 sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Başakpınar Belediyespor’da geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul sonrası yeni yönetim oluşturuldu.

Başakpınar Belediyespor’da 3 yıldır antrenörlük yapan ve ondan önce 10 yıl futbol oynayan takım üzerine emeğe olan antrenör Mustafa Akbulut takımdan ayrıldı. Yeni sezonda takımın başında olmayacak olan Mustafa Akbulut, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Mavi-Beyazlı takımda yeni sezonda antrenörlük görevine ise Kadir Uluçay ve Mustafa Özdoğan getirildi.

Tecrübeli antrenör Mustafa Akbulut yaptığı açıklamada, “ Onurla şerefle formasına giydiğim Başakpınar Belediyespor’da antrenörlük görevi bırakıyorum. Önceki başkan yönetime bana desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Yeni başkan Yasin Erdem kardeşime, yönetimine başarılar dilerim. İnşallah Başakpınar Belediyesporumuz layık olduğu Süper Amatör Kümeye çıkacaktır.  Görev aldığım sürede bana hep ver veren Başkan Yasin Erdem kardeşime teşekkür ederim yeni yönetiminde başarılar dilerim. Yeni sezonda antrenörlük görevine getirilen Kadir Uluçay ve Mustafa Erdoğan’a başarılar dilerim. Büyük Başakpınar Belediyespor taraftarına da çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin, benden yana hakkım helal olsun. Allah’a emanet olun. Saygılarımla” dedi.

Yoruma kapalı.