Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

BAŞAKPINAR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Başakpınar Belediyespor Kulübünden Develispor'a teşekkür mesajı...

324

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’de mücadele eden Başakpınar Belediyespor, ligin  5.haftasında sahasında Gültepespor’u konuk edecek.

Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda oynadığı maçta  rakibi Develispor’a 4-2 yenilerek haftayı puansız kapatan Başakpınar Belediyespor gözler Gültepespor maçına çevrildi.

Hafta sonu Develi İlçe Stadında oynanan Develispor ile Başakpınar  Belediyespor karşılaşması oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Hem maç öncesi hem de maç sonrası yaşanan renkli görüntüler görünmeye değerdi.

Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Develispor ile karşılaşan Başakpınar  Belediyespor teşekkür mesajı. Başakpınar Belediyespor antrenörü Mustafa Akbulut, yaptığı açıklamada, ” Develispor Kulübüne çok teşekkür ediyorum. Hafta sonu bizi gerçekten çok iyi misafir ettiler. Büyük bir misafirperverlik göstererek bizi en iyi şekilde ağırladılar ve karşılaşmada ufak bir sıkıntı dahi çıkmadı.   Hafta sonu karşılaşmada futbolun her güzel yanı vardı. Futbol bunlarla daha güzel oluyor. Develispor’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

GEÇMİŞ OLSUN TARIK

Hafta sonu Develi İlçe Stadında oynanan Develispor ile Başakpınar Belediyespor  yaşanan sakatlık herkesi üzdü. Develispor ile Başakpınar Belediyespor maçının 20.dakikasında Başakpınar Belediyespor’lu Tarık Koç’un rakibi ile girdiği ikili mücadele sonrası ayağı kırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından genç oyuncu hastaneye kaldırılarak ayağı alçıya alındı. Futbol sahalarında görmek istemediğimiz bu sakatlık sonrası Tarık Koç 2-3 ay sahalardan uzak kalacak. Bizde Kayseri Amatör Ligi olarak Tarık Koç’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sahalara dönmesini temenni ediyoruz.

Yoruma kapalı.