Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Başkan Çok Umutlu!…

Kıranardı Belediyespor Kulüp Başkanı Turan Kara, “Lige iyi bir başlangıç yaptık. Takımımdan umutluyum. Her maçımıza final parolasıyla çıkıyoruz” dedi.

166

İkinci Amatör Küme B Grubu lideri Kıranardı Belediyespor gelecekten umutlu. Sezona iyi bir başlangıç yapan Kahverengi-Beyazlılar ligin 4.haftasını BAY olarak geçecek. Geride kalan 3 maçta 2 galibiyet, 1 berberlik alan Kıranardı Belediyespor topladığı 7 puanla liderlik koltuğunda oturuyor. 3 maçta rakip fileleri 15 kez havalandıran Kahverengi-Beyazlılar kalesinde ise sadece 2 gol gördü. Bu haftayı maç yapmadan BAY olarak geçirecek olan Kıranardı Belediyespor’da durmak yok. Hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam eden Kıranardı  Belediyespor her maçı final parolasıyla hazırlanıyor.

Takımdan bu sene çok umutlu olduğunu belirten Kıranardı Belediyespor Kulüp Başkanı Turan Kara, “ Sezona çok iyi bir başlangıç yaptık. Bunu böyle devam ettirerek sezon sonu ligi ilk sırada bitirmek istiyoruz. Her maçımıza final havasında hazırlanıyoruz. Kâğıt üzerinde favori olabiliriz, ama sahadan mücadele etmeden hiçbir şey kazanılmıyor. Gelecek adına takımımdan çok umutluyum. Gevşemek ve ciddiyeti bozmayarak yolumuza sezon sonuna kadar bu şekilde devam edeceğiz. Çok iyi bir oyuncu grubumuz var. Sponsorumuzla birlikte daha çok güçlendik ve emeğimizin karşılığını sezon sonu kupa ile taçlandıracağız” diye konuştu. (Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.