Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Bitigen ve Savranlar’a Görev

Süper Lig Yardımcı Hakem Mustafa Savranlar ve A Klasman Hakemi Abdulkadir Bitigen TFF 1.Lig maçlarında görev yapacaklar.

385

.Kayseri Bölgesi hakemlerinden Mustafa Savranlar ve Abdulkadir Bitigen TFF 1.Lig 19.hafta maçlarında görev yapacaklar. Kayseri’nin gururu olan iki hakem  Bitigen ve Savranlar Kayseri hakemliği en iyi şekilde profesyonel müsabakalarda görev yaparak en iyi şekilde temsil ediyorlar. Gelecek vaat eden iki hakemimiz Abdulkadir Bitigen’e ve Mustafa Savranlar başarılar diliyoruz.

A Klasman Hakemi Abdulkadir Bitigen ise yarın  Balıkkesir’de oynanacak olan Balıkkesir Baltokspor  ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında orta hakem olarak görev yapacak. Bitigen’in yardımcılıklarını Gökmen Olgaç ve Bahtiyar Birinci yapacak. Maçın 4. Hakemi ise Mert Güzenge.

Süper Lig Yardımcı Hakemi olan Mustafa Savranlar Pazar günü Bolu Atatürk Stadı’nda oynanacak olan Boluspor ile Ümraniyespor maçında Arda Kardeşler’e 1 yardımcı olarak görev yapacak. Maçı Arda Kardeşler  yönetecek. Kardeşler’in yardımcılıklarını Mustafa Savranlar ve Osman Gökhan Bilir yapacak. Maçın 4.Hakemi ise Kadir Sağlam.

 

Yoruma kapalı.