Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Bulut, Galibiyete İhtiyacımız Var

Kayserispor’un takım kaptanı Umut Bulut, “ Bir galibiyete ihtiyacımız var. Avrupa Kupalarına gideceğimizi ümit ediyorum” dedi.

61

Kayserispor’un takım kaptanı Umut Bulut, “ Bir galibiyete ihtiyacımız var. Avrupa Kupalarına gideceğimizi ümit ediyorum” dedi.

Umut Bulut,Tabi ki son haftalarda bir düşüşümüz var.  Futbolda böyle dönemler her takımda oluyor. Ama genel olarak baktığımızda herkesin seyir zevki veren, iyi mücadele eden bir Kayserispor var. Son haftalardaki düşüşümüzü kendi aramızda konuştuk. Hatalarımız mutlaka vardır. Onları da telafi edeceğiz.  Hedeflerimiz aynı şekilde devam ediyor.  Çok önemli bir Kasımpaşa maçımız var.  Biz bir galibiyet aldıktan sonra Allah’ın izni ile gerisinin geleceğini biliyoruz. Bu anlamda hem takım arkadaşlarım adına hem de kendi adıma bunu başararak güçteyiz. Bunun içinde elimizden geleni yapıyoruz. Yapmaya ve çalışmaya devam edeceğiz.  Hocalarımızla, yönetimimizde ve takım arkadaşlarımla sıkıntımız yok. Çok şükür her şey yolunda bir sıkıntımız yok. Güzel bir arkadaşlığımız var. Zaten şuan 5.sıradayız. Bunun en büyük katkısı da arkadaş ortamımız. Bir galibiyete ihtiyacımız var.  Onu da aldıktan sonara geriye kalan maçlarımızda rahatça çıkıp sezonun sonunda istediğimiz yerde bitirip Avrupa Kupalarına gideceğimizi ümit ediyorum”  diye konuştu.

Yoruma kapalı.