Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Çakmak Uyar Korkuttu!…

Kayserispor Asbaşkanı Mehmet Çakmak Uyar, bugün deplasmanda oynanan ve 1-0 mağlup oldukları Bursaspor sonrası hastanelik oldu.

187

Süper Lig’in 24. haftasında deplasmanda Bursaspor ile karşılaşan ve müsabakayı 1-0 yenik tamamlayan Kayserispor’da korku dolu anlar yaşandı.

Müsabakanın üzücü sonucu ile morali bozulan Kayserispor camiasına ikinci kötü haberi sonrası Kayserispor As Başkanı Mehmet Çakmak Uyar ile geldi. Erol Bedir başkanlığındaki yönetim kurulunda görev aldığı günden bu yana Kayserispor’un menfaatleri ve başarısı için gece gündüz demeden, deplasman deplasman gezerek adeta bitap düşen Asbaşkan Mehmet Çakmak Uyar, Bursaspor karşısında alınan yenilginin moral bozukluğu sonrasında rahatsızlandı. Durumu iyi Müsabaka sonrasında fenalaşan Mehmet Çakmak Uyar’ın kalp krizi geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı, durumunun da ciddi olduğu yönünde haberler paylaşılmıştı. Bunun üzerine Kayserispor kulübünden alınan bilgilere göre Sarı-Kırmızılı kulübün Asbaşkanı Mehmet Çakmak Uyar’ın yüksek tansiyondan ötürü fenalaştığı ve kontrol için hastaneye götürüldüğü, durumumu da şu an için iyi olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yoruma kapalı.