Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ÇİFTE İMZA

172

Yeşil-Beyazlılar dış transferde kadrosuna 2 yeni ismi dâhil etti. 2019-2020 sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Sanayi Esnafspor dış transferde hareketli günler yaşıyor.

Yeşil-Beyazlılar 5-6 oyuncu ile temaslarını sürdürürken 2 yeni ismi transfer ederek açıkladı. Geçen sezon 2.Amatör Küme takımlarından Kayseri Göktürkspor forması giyen Yusuf Beyazıt ve Yahyalı Yerköyspor’da forma giyen Erdal Kantemir’i kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz günlerde yeni yönetimi belirleyen ve ardından yeni sezon için kolları sıvayan Sanayi Esnafspor’da transferde hareketli günler yaşanacak.  İki önemli ismi kadrosuna katan Yeşil-Beyazlılar birkaç gün içinde diğer anlaşmaya vardığı isimleri açıklaması bekleniyor. Antrenör Faruk Yıldız yönetimindeki Sanayi Esnafspor Kulübü yeni sezondan oldukça umutlu. Yeni yönetim ve yeni oluşum içerisinde olan Sanayi Esnafspor kısa zaman içerisinde büyük işler başararak adından söz ettirmek istiyor. Geçen sezonki kadrosunu koruyan ve eksik olan yerlere nokta transfer yaparak sezon başlayacak olan Sanayi Esnafspor ilk olarak Yusuf Beyazıt ve Erdal Kantemir’i transfer etti. (Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.