Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Çok güzel hareket bunlar

34

Esen Makina Belsinspor’da ‘Yer Uçağı’ lakaplı 29 yaşındaki futbolcu Harun Çetin, lider Develispor’a attığı 2 gol sonrası Asker selamı verdi.  Amatör futbolda eşine ender rastlanan bu hareket tribünleri de ayağa kaldırdı.

Kavga, gürültü ve küfür dolu maçlarla sık sık gündeme gelen Kayseri Amatör Ligi, hafta sonu güzel hareketlerle futbol severlerin takdirini kazandı. Lider Develispor ile Esen Makina Belsinspor mücadelesinde iki gol atan Harun Çetin, hem takımının galibiyet almasında büyük rol aldı hem de verdiği asker selamı ile taraftarın gönlünü kazanmasını bildi.

Yer uçağı lakabı ile amatör ligde gol makinası olan Harun Çetin’in Barış Pınarı Harekâtı’na asker selamı ile destek vermesi amatör lige önemli bir mesaj verdi.

Lider Develispor’u attığı 2 golle deviren Harun Çetin, gol sevincini asker selamı vererek yaşamasının gurur verici olduğunu söyledi. Amatör liglerde kardeşlik, dostluk olması gerektiğini, kavga ve küfürlerin yaşanmadığı bir ligin kendilerini mutlu edeceğini belirterek, “ Gol atmak ayrı bir duygu, attığın gol ile galibiyet almak ayrı bir duygu ama gol attıktan sonra asker selamı vermek gurur verici. Barış Pınarı Harekâtı’na katılan askerlerimize selam olsun. Vatanımızı bekleyen tüm askerlerimiz Allah’a emanet olsun” diye konuştu. (Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.