Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

DEMİR’DEN SOYKARCI’YA ZİYARET

142

Özvatan Belediye Başkanı Halit DemirKayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Sümer Amatör Evin’de gerçekleşen ziyarete Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Genel Başkanı Musa Soykarcı, Kasyeri Fubtol İl Temsilcisi ve ASKF Genel Sekreteri Hürriyet Yücel yer aldı. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda yapılan ziyaret renkli görüntülere sahne oldu.

Ziyarette konuşan  Özvatan Belediye Başkan Halit Demir, “Musa Soykarcı ile uzun yıllardır bir dostluğumuz ve muhabbetimiz var. Ayrıca Kayseri spor camiasında binlerce gencimizi ve onlarca kulübümüzün organizesini yaptığından dolayı da bu tür gençlerimizi bir şeylerle meşgul ediyor olmasından dolayı şahsım ve belediyem adına teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum. Özvatanımızda bu manada Amatör sporda Süper Amatör’deki mücadelesinden dolayı da biz elimizden geleni sporcularımıza yapmaya çalışıyoruz. Ümit ediyorum ki diğer belediyelerinde bu konularla ilgili samimi yaklaşımları çocuklarımıza ve gençlerimize güç verecektir. Özellikle şu dönemdeki gençlerimizin sokaklardan, internet cafelerinden kahve köşelerinden alınıp bu işlerle meşgul ediliyor olmaları başta antrenörleri ve Musa Başkanım olmak üzere bütün yönetim kadrolarına teşekkür ediyorum. Belediyelerden de bu destekleri beklediğimi de ifade etmek istiyorum” dedi.

 Özvatan Gençlikspor olarak hedeflerini de açıklayan Başkan Demir, “ Biz iki yıldır  İkinci Amatör Küme,  Birinci Amatör  Küme’de  peş peşe şampiyon olarak çıktık. İnşallah bu sene şampiyon olmak istiyoruz. Bir üstü lig diyoruz. Fakat bunun beraberinde de içinde bulundukça görüyorum ki alt takımları güçlendirmek bu manada gençlerimizi sporla uğraş vermek adına desteklerimizi de ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Genel Başkanı Musa Soykarcı, “ Özvatan Belediye Başkanımız örnek bir belediye başkanıdır. Özvatan Belediyespor’umuza vermiş olduğu desteklerden dolayı Amatör camiamız olarak teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda ve içimizde olmuştur. Seçimlerde de kendisine başarılar diliyorum “ dedi.

Haber-Foto: İsmet KÖZELO

Yoruma kapalı.