Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

EMRE EROL NİKAH TAZELEDİ

Kayserili başarılı ve tecrübeli futbolcu Emre Erol 2018-2019 sezonunda yeniden 68 Aksaray Belediyespor ile sözleşme imzaladı.

423

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig takımlarından 68 Aksaray Belediyespor’da geçen sezon başarılı bir sezon geçiren Kayserili futbolcu Emre Erol yeni sezonda da yeniden Siyah-Beyazlı takımla anlaştı.

Geçen sezon şampiyonluğu kıl payı kaçıran 68 Aksaray Belediyespor 2018-2019 sezonu öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Siyah-Beyazlılar ilk olarak iç transferde kadroda düşündüğü oyuncular ile yeniden anlaşmaya başladı. Geçen sezon 68 Aksaray Belediyespor’da iyi bir performans ortaya koyan başarılı ve tecrübeli oyuncu Emre Erol ile yeniden anlaşan Siyah-Beyazlı takım yeni sezonda da hedefini şampiyonluk olarak belirledi. 1992 doğumlu olan  başarılı oyuncu Emre Erol, yeniden 68 Aksaray Belediyespor forması ile mücadele edecek. Hem profesyonel hem de amatör olarak bir çok takımda forma giyen Emre Erol, gelecek sezon 68 Aksaray Belediyespor forması ile şampiyonluk yaşamak istiyor.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.