Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ENES GENÇLİK HATA YAPMADI

Zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada Enes Gençlikspor, rakibi Sindelhöyükspor’u 3-2 mağlup etti ve iddiasını sürdürdü.

403

Zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada Enes Gençlikspor, rakibi Sindelhöyükspor’u 3-2 mağlup etti ve iddiasını sürdürdü.

STAT: Vali Muammer Güler Stadı

HAKEMLER: Suat Alptekin *** Furkan Ulu *** Ahmet Sinan Berköz ***

SAHA KOMİSERİ: Mustafa Tuğran

ENES GENÇLİKSPOR: Arif Topaloğlu ** Ömer Faruk *** Mustafa Öztürk *** Oğuzhan Kocakat *** Gökhan Aktaş *** Hüseyin Dekşan *** Kerim İlhan *** Yakup Ceylan *** İlker Bayeren *** Bekir Gürbüz *** Adem Yönel ***

SİNDELHÖYÜKSPOR: Ali Kolsuz * Musa Aydınlı * Enes Kılınç * Şaban Çimenli * Adem Ülker * Adem Öner * Hidayet Ayhan * Mustafa Mert * Ahmet Altınoluk * Emrah Kaplangiray ** Mehmet Çavuş **

GOLLER: Dk.48 Kerim İlhan, Dk.59 İlker Bayeren, Dk.75 Adem Yönel (Enes Gençlikspor), Dk.42 Emrah Kaplangiray, Dk.85 Mehmet Çavuş (Sindelhöyükspor)

KIRMIZI KART: Dk.60 Adem Ülker (Sindelhöyükspor)

İkinci Amatör Küme B Grubunda mücadele eden Enes Gençlikspor ligin 6.haftasında oynadığı maçta Sindelhöyükspor’u 3-2 mağlup ederek ikinci sıradaki yerini korudu. Hafta sonu Vali Muammer Güler Stadında oynanan karşılaşmada  ilk yarıyı 1-0 geride kalan kapatan Enes Gençlikspor ikinci yarıda bulduğu goller ile 3-2 galibiyetle ayrıldı ve önemli bir galibiyete imza attı. Aldığı galibiyetle puanını 15 yapan  Enes Gençlikspor hedefine adım adım ilerliyor. Sindelhöyükspor ise puan veya puanlar için geldiği zorlu deplasmandan puansız ayrıldı ve bir oyuncusunu da kaybetti. Adem Ülker gördüğü kırmızı kartla oyuncu dışı kaldı ve Sindelhöyükspor 30 dakika 10 kişi oynamak zorunda kaldı. (Haber: Memduh Borazan)

 

Yoruma kapalı.