Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Esen Makina Belsinspor’da Yol Ayrımı!..

Süper Amatör küme ekiplerinden Esen Makina Belsinspor geçtiğimiz hafta sonu oynanan Kocasinan Ülküspor maçı öncesi 3 oyuncusu ile yolların resmen ayırdı.

911

Mavi-Beyazlı takımda Ahmet Can Yumutkan, Mustafa Karakaya ve Kadir Aktaş ile yollar ayrıldı.Süper Amatör Küme ekiplerinden Esen Makina Belsinspor 3 oyuncu ile yollarını ayırdı.

Şampiyonluk yolunda Kayseri Yolspor’a 3-0’dan 4-3 kaybettikten sonra şampiyonluk için kalan maçlarını kazanıp rakiplerinin kaybetmesini bekleyecek olan Mavi-Beyazlı takımda her maç artık bir final. Ligin 19.haftasında oynanan Kayseri Yolspor maçı sonrası yönetim ve teknik heyetin yaptığı görüşme sonrası 3 oyuncu ile yolların ayrılmasına karar verildi. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Kocasinan Ülküspor maçı öncesi Esen Makina Belsinspor’da yollarını ayırma kararı aldığı 3 oyuncu ile resmen yollar ayrıldı.

Sezon başında kadroya dahil edilen Mustafa Karakaya, Kadir Aktaş ve geçtiğimiz sezonda forma giyen Ahmet Can Yumutkan ile yolların ayrılmasının yanı sıra bu üç oyuncuya para cezası verildi. Yolları ayrılan üç oyuncunun ilişikleri yönetim tarafından imzalanıp verildi.  (Haber-Foto: Memduh Borazan)

     

Yoruma kapalı.