Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Kayseri Bölgesi C Klasman Hakemi Alim Kandemir evliliğe ilk adımını attı.

638

C Klasman Hakemi olarak sahalarda futbol karşılaşmalarını yöneten Alim Kandemir ve Gözde Aras ile nişanlanarak bekarlığa veda ederek evliliğe ilk adımı attılar.  İrfan&Gülsüm Kandemir’in biricik oğulları Alim Kandemir ile Metin&Filiz Aras’ın biricik kızları Gözde Aras evlilik yoluna ilk adımlarını atarken genç çiftleri sevenleri yalnız bırakmadılar.

Geçtiğimiz gün yapılan nişan töreninde evliliğe ilk adımı atan genç çiftler Alim ve Gözde’nin mutlulukları görünmeye değerdi. Yapılan nişan töreninde yüzüklerinin takılmasının ardından genç çiftler ilk dansları yaptıktan sonra gece geç saatlere kadar sevenleri ile eğlendiler.

Nişan törenine kalabalık bir davetli gurubunun katıldığı gecede genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, Alim ve Gözde aileleri genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar. Nişan törenin ardından genç çiftin kısa zamanda nikahları ve düğünleri yapılacağı öğrenildi. Alim Kandemir ve Gözde Aras çiftine bizde Büyük Kayseri Gazetesi olarak hayırlı uğurlu olsun diliyoruz.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.