Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMI ATTILAR

496

Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme A Grubu takımlarından Büyüleyenspor’un tecrübeli ve başarılı oyuncusu Arif Toker evlilik yolunda ilk adımını attı.

Kayseri spor camiasının ve Develi’nin yakından tanıdığı sevilen isim olan Arif Toker evlilik yolunda Güzide Öksüz ile nişanlandı.

Aktif futbol hayatını devam ettiren 1985 doğumlu tecrübeli oyuncu Arif Toker, Develi Belediyespor, Tomarza Belediyespor, Develispor ve son iki sezondur ise Büyüleyenspor forması giyiyor. Tecrübesi ile Büyüleyenspor’da forma giyen Arif Toker son oynanan maçta 3 gol birden atarak takımının kazanmasını büyük pay sahibi oldu.

Evlilik yolunda ilk adımı atan Arif Toker ve Güzide Öksüz bu yaz yapacakları düğün ile dünya evine girecekler. Aileler arası yapılan nişan töreni ile evlilik yolunda attıkları bu adımla dünya evine girmeye hazırlanan genç çifte Büyük Kayseri Amatör Ligi olarak hayırlı uğurlu diliyoruz.  Arif Toker yaptığı açıklamada, “ Bizi bu mutlu günümüzde yanımızda olan, arayan, mesaj atan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. (Haber: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.