Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

FLC’den Muhteşem Organizasyon

478

Kayseri’nin bir numaralı spor salonu olan Fitness Life Club muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

Organik Satınal’ın sponsorluğunda birçok dalda şampiyonluklar yaşayan sporcular Mustafa Yıldız ve Gülşah Görgülü’nün katılımıyla muhteşem bir organizasyon gerçekleştirildi.

Fitness Life Club üyeleri ve tüm sporseverlerin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda Mustafa Yıldız ve Gülşah Görgülü şampiyonluğa giden yolda yapılması gerekenleri ve katılımcıların sorularını yanıtlayarak keyifli anlar yaşandı. Organik Satınal ve Redbull’un ikramlarıyla renklenen seminerde yapılan çekiliş sonucu Organik Satınal’dan sürpriz hediyeler sahibini buldu ve organizasyon tamamlandı.

Fitness Life Club sahibi Mehmet Pakır yaptığı açıklamada, ” Fitness ve Vücut Geliştirme branşında Dünya Şampiyonlukları olan sosyal medya da binlerce hayranı olan bir çoğu sporcuyu spor merkezimiz de ağırlayarak şehrimizin spor severlerine katkıda bulunduğumuzu düşünüyoruz.
Bu gibi organizasyonları daha fazla gerçekleştirerek tüm spor severlere daha bilinçli spor nasıl yapılmalı onu aşılamayı hedefliyoruz. Tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu. (Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.