Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Gizli Golcü Ozan Kaan!…

Yahyalıspor’un başarılı orta saha oyuncusu Ozan Kaan Özdemir, forvetleri kıskandırıyor. Orta saha oynamasına rağmen 20.hafta sonunda 13 gol ve 15 asist yaptı.

476

 

Oynadığı 20 maçta 13 gol ve 15 asist yaparak takımımın gol makinesi haline gelen Özdemir, takımın bir diğer golcü oyuncusunu yakından takip ediyor.

Süper Amatör Küme lideri Yahyalıspor’un başarılı ve tecrübeli orta saha oyuncusu ozan Kaan Özdemir yaptığı asistlerin yanı sıra attığı goller ile dikkat çekiyor. Yeşil-Beyazlı takımın orta sahasının beyni olan Ozan Kaan, geride kalan 20.hafta sonunda golcü oyuncuları geride bıraktı. Orta saha oynamasına rağmen 20 maçta 13 gol ve 15 asiste imza atan Ozan Kaan Özdemir’in takımı değişmez bir parçası oldu. Son oynanan Real Çelik Kapıspor maçında takımı adına 2 gole imza atarak galibiyetin mimari olan Ozan Kaan Özdemir, Yahyalıspor taraftarının çok sevdiği isimlerin başında yer alıyor. Orta saha oynamasına rağmen takımın her maçta attığı goller ve yaptığı asistlerle katkıda bulunan Ozan Kaan Özdemir, Yahyalıspor’un şampiyon olmasından büyük payı olacak.

Sezon başında Talasgücü Belediyespor’dan Yahyalıspor’a katılan ve oynadığı futbolu attığı goller ve asistlerle süsleyen Ozan Kaan Özdemir şampiyonluğa yürekten inanıyor. 1993 doğumlu olan ve güçlü fiziği ile Yahyalıspor’un orta sahasının yükünü çeken Ozan Kaan Özdemir daha önce İnegölspor, Bor Belediyespor, Kayseri Yolspor, Pazarcıkspor Erdağ İnşaat Dumlupınar, Talasgücü Belediyespor ve şimdide Yahyalıspor formasını terleten Ozan Kaan Özdemir, ligde kalan son 6.haftada atacağı ve yapacağı asistler merak ediliyor. (Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.