Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Golcünün Yeni Takımı Belli Oldu

Sanayi Esnafspor'un formasını yıllarca giyen genç golcü oyuncu Gökhan Yeşilbaş, Süper Amatör Küme takımına transfer oldu.

907

Sanayi Esnafspor’u golleriyle yıllarca taşıyan Gökhan Yeşilbaş, Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Ülküspor  transfer oldu.

Gökhan, kalan 9 haftada Kocasinan Ülküspor forması giyecek. Mayıs ayında ise vatani görevini yapacak. 1. Amatör Küme takımı Sanayi Esnafspor’da hem hem de A takımda aralıksız 10 sezon forma giyen ve son 6 sezonda A takımda gol krallığını kimselere kaptırmayan Gökhan Yeşilbaş, Süper Amatör Küme takımı Kocasinan Ülküspor’a imza attı. Gökhan, Süper Amatör’de kalan 9 haftada  Kocasinan Ülküspor forması giyecek. Bugün lisansı çıkartılan Gökhan, Pazar günü oynanacak olan Argıncıkspor maçında sahada olacak. Yeşilbaş, lig sona erdikten sonra ise Mayıs ayında vatanı görevine yapmak için askere gidecek.

Transferi hakkında konuşan Gökhan,” Yıllarca Sanayi Esnafspor formasını terlettim. Bu sezon da takımı ligde bırakarak görevimizi yaptık. Ben de gollerimle katkıda bulundum yıllarca. Artık farklı bir takımla yeni bir maceraya atılacağım. Kocasinan Ülküspor’a transfer oldum. Mutluluk ve  hüzünü bir arada yaşıyorum. İnşallah kalan maçlarda Ülküspor’a katkı sağlarım. Sezon sonu da vatani görevimi yapmak için askere gideceğim. Döndüğümde yine futbola kaldığım yerden devam edeceğim” dedi. (Haber-Foto: Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.