Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GOLLER BAŞKAN’A ARMAĞAN

Çamlıca Sağlıkspor, dün oynadığı maçta Enes Gençlikspor'u salih Kamacı ve Abdullah Çimen'in golleri ile 2-0 mağlup ederek ilk galibiyetini aldı. Enes Gençlikspor karşısında atılan goller sonrası oyuncular başkan Tugay Şahin'e koşarak armağan ettiler.

181

Recep Kırçıl Birinci Amatör Küme B Grubunda ligin 3.haftasında Çamlıca Sağlıkspor ile Enes Gençlikspor kozlarını paylaştılar.

Dün Sümer Stadı 1 Nolu Sahada oynanan karşılaşmada Çamlıca Sağlıkspor rakibi Enes Gençlikspor’u 2-0 mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetini alırken rakibine de ilk mağlubiyetini tattırdı.

Enes Gençlikspor karşısında 21.dakikada Salih Kamacı ve 90+4.dakika Abdullah Çimen’in golleri ile galibiyete uzanan Çamlıca Sağlıkspor’da atılan goller takımına büyük destek veren başkan Tugay Şahin’e armağan edildi.

Salih Kamacı’nın attığı golle sonrası bütün oyuncuların tribüne giderek gol sevincini Tugay Şahin ile birlikte paylaştılar. Doksan dakika boyunca tribünde hop oturan ve hop kalkan Tugay Şahin bir dakika yerinde duramadı.

Maçın ardından alınan galibiyet sonrası oyuncuları ve teknik heyeti tek tek tebrik eden Tugay Şahin, büyük sevinç yaşadı

(Özel Haber- Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.