Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Göz Dolduruyor!…

Argıncıkspor'un devre arasında kadrosuna kattığı genç oyuncu Mehmet Fatih Sönmez performansı ile göz dolduruyor.

430

Süper Amatör Küme’de son iki haftadır çıkışta olan Argıncıkspor’da keyifler ve moraller yerinde. Kocasinan Ülküspor ve Kayseri Demirspor’u yenen Argıncıkspor’da  ligde kalma umutlarını sürüyor.

Yeşil-Beyazlılar devre arasında transfer döneminde Kayseri Sağlıkspor’dan kadrosuna kattığı genç oyuncu Mehmet Fatih Sönmez ise performansı ile dikkat çekiyor.

Kayseri Yolspor alt yapısından yetişen ve A takıma kadar çıkan genç oyuncu sezon başında Kayseri Sağlıkspor’a transfer olmuştu. Sağlıkspor’da işler yolunda gitmeyince takımdan ayrılan 1997 doğumlu Mehmet Fatih tercihini Argınıkspor’dan yana kullandı.  Argıncıkspor formasıyla iki maçta görev yapan genç oyuncu takıma hemen uyum sağladı. Kocasinan Ülküspor ve Kayseri Demirspor maçlarında 11’de başlayarak takımın galip gelmesinde büyük pay sahibi olan Mehmet Fatih Sönmez performansı dikkat çekiyor. Hem savunmada hem de hücumda etkili olan genç oyuncu Argıncıkspor’un ligde kalması için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazır.

Argıncıkspor’da arkadaşlığın üst düzeyde olduğunu belirten genç oyuncu Mehmet Fatih Sönmez, ” Hem sol bekte hem de orta saha oynuyorum. Argıncıkspor gerçekten bu ligde daha iyi yerleri hak eden bir takım. Argıncıkspor’daki arkadaşlık ortamının üst düzeyde.  Bu da benim için kendimi göstermem de büyük etken oldu. Argıncıkspor formasıyla kalan maçlarda elimden gelenin fazlasını yapacağım” diye konuştu.

Yoruma kapalı.