Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GÜLTEPESPOR’DA 9 İSİM TAMAM!..

365

Gültepespor, iç transferde 9 isimle yeniden anlaşma sağladı.

2019-2020 sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Gültepespor’da hareketlilik başladı. Yeni sezon öncesi çalışmalarına hız veren Gültepespor, geçen sezonki kadrosunda 9 isimle yeniden anlaşma sağladı. İskelet kadrosunu koruyan Gültepespor yeni sezondan umut dolu.  Hedefini yeni sezonda şampiyon olarak belirleyecek olan Gültepespor’da gözler şimdi dış transfere çevrildi. Başkan Salih Külahçıoğlu ve Antrenör Ahmet Duman bizzat yakından ilgilendiği transferde bir birinden önemli isimleri kadrosuna katması bekleniyor.


9 isimle yeniden anlaştı…

Gültepespor ilk olarak iç transferde Hakan Bıyık, Alihan Soyak, Kubilay Babacan, Taha Nevruz, Ertuğrul Erdinç, Cankat Yalçın, Ünal Narinç, Atakan Umar ve Mustafa Aydın gibi önemli isimler ile yeniden anlaşma sağladı.  İç transferde önemli isimleri kadrosunda tutmayı başaran Gültepespor, yeni sezonda yeniden Süper Amatör Küme’ye çıkmayı hedefliyor.

Transfer çalışmaları devam ediyor…

Yeni sezon öncesi iç transferde 9 isimle yeniden anlaşan Gültepespor’da transfer çalışmaları devam ediyor.  İskelet kadrosunu koruyan Gültepespor, dış transferde yapacağı takviyeler ile yeni sezona hazır bir şekilde girmek istiyor.  Dış transferde görüşmelerini sürdüren antrenör Ahmet Duman, bu hafta sonuna kadar birkaç yeni ismi açıklaması bekleniyor.

Duman: Yeni sezondan çok umutlu….

Gültepespor antrenörü Ahmet Duman, yeni sezondan umutlu olduğunu belirtti. Duman yaptığı açıklamada, “Yeni sezon bütün camiaya hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız bir sezon olmasını temenni ediyorum.  Gültepespor olarak iç transferi tamamladık. Birkaç oyuncu ile daha görüşeceğiz ve ardından dış transfer için düğmeye basacağız. Yeni sezonda hedefimiz şampiyonluk. Misafir olarak geldiğimiz Birinci Amatör Küme’de şampiyon olarak yeniden Süper Amatör Küme’ye çıkacağız. Takım olarak buna şimdiden inandık” diye konuştu.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.