Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Güneşli Gençlik Tutulmuyor

A Grubunda liderlik koltuğunda oturan Güneşli Gençlikspor yoluna kayıpsız devam ediyor.

450

A Grubunda liderlik koltuğunda oturan Güneşli Gençlikspor yoluna kayıpsız devam ediyor. Bünyan Belediyespor’u 6-2 mağlup eden Güneşli Gençlikspor haftayı 3 puanla kapattı.

STAT: Argıncık Stadı 1 Nolu Saha

HAKEMLER: İsmail Sakar *** Safa Çalışkan *** Mustafa Soner Yüce ***

GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR: Fehim Çakmak *** Yunus Doğruer *** Resul Yılmaz *** Ersal Türkal *** Abdurrahim Çopur *** Halil Eren *** Mustafa Karafakılı **** Hasan Yiğiter *** Ünal Arslan **** Ali Şakar *** Salih Yıldırım ****

BÜNYAN BELEDİYESPOR: Memduh Keskin * Tekin Kalaycı * Mehmet Keskin * Burak Can Atik * Hakan Cuna * Enes Yücel * Alperen Tunçtan * Ali Öncü * Emre Yıldırım * Ümit Bozkuş *** Bekir Taşan *

GOLLER: Dk.10.16.85 Mustafa Karafakılı, Dk.24.83 Salih Yıldırım, Dk.47 Hasan Yiğiter (Güneşli Gençlikspor) Dk.67.77 Ümit Bozkuş (Bünyan Belediyespor)

İkinci Amatör Küme A Grubu lideri Güneşli Gençlikspor ligin 3.haftasında oynadığı maçta Bünyan Belediyespor’u farklı mağlup olarak yoluna kayıpsız devam ediyor.

Lige fırtına gibi başlayan Güneşli Gençlikspor’un son kurbanı olan Bünyan Belediyespor ise ligde geride kalan 3 hafta sonunda galibiyeti bulunmuyor. 3’de 3 yaparak 9 puanla liderlik koltuğunda oturan Güneşli Gençlikspor sezon başında hedefi olan şampiyonluğa adım adım ilerliyor. Sezon başında iyi bir hazırlık dönemi geçiren kadrosunda bir birinden önemli oyuncuları bulunduran Güneşli Gençlikspor her maçını tek tek düşünüyor. Bünyan Belediyespor karşısında maçın başından sonuna kadar üstün oynayan Güneşli Gençlikspor Mustafa Karafakılı (3), Salih Yıldırım (2) ve Hasan Yiğiter’in golleri ile galibiyete uzandı. Bünyan Belediyespor’un iki golünü ise Ümit Bozkuş attı.

Yoruma kapalı.