Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GÜNEŞSPOR 8 OYUNCUYU KADROSUNA KATTI

619

Güneşspor yeni sezon öncesi 8 oyuncu ile anlaştı.

2019-2020 sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayseri Güneşspor, yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak isteyen Kırmızı-Siyahlılar dış transferde kadrosuna 8 oyuncu ile anlaşma sağladı.  Liglerin başlamasına kısa bir zaman kala hazırlıklarını sürdüren Kayseri Güneşspor, antrenör Sercan Erdoğan ile anlaştı. Yeni sezonda Güneşspor’u çalıştıracak olan genç antrenör çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

“8 oyuncu tamam”

Yeni sezon öncesi dış transferde 8 oyuncu ile anlaşan Kayseri Güneşspor’da birkaç oyuncu ile ise görüşmeler devam ediyor. Kırmızı-Siyahlılar,  Kayseri Gençlerbirliği’nden 1996 doğumlu Göktürk Dede,  Amarat Gençlikspor’dan kaleci 1990 doğumlu Ömer Sefa Tuna, 1991 doğumlu Mehmet Durdu,  1992 doğumlu Osman Rızvan, Esentepespor’dan 1993 doğumlu Ali Çağlıöksüz, Kayseri Demirspor’dan 1997 doğumlu Fatih İmyan,  Argıncıkspor’dan 1990 doğumlu Ünal Arslan ve Yeşilhisar Belediyespor’dan 1997 doğumlu Abdullah Akbaş’ı kadrosuna kattı.

“Yardımcı antrenör Recep Sağır oldu”

Dış transferde 8 oyuncuyu kadrosuna dahil eden Güneşspor’dayeni sezon öncesi antrenör Sercan Erdoğan’ın yardımcısı belli oldu.  Daha öncesi Ted Koleji, Kayseri Gençlerbirliği, Erkiletspor ve son olarak Kafkasspor’da forma giyen Recep Sağır, 2019-2020 sezonunda Kayseri Güneşspor’da ilk antrenörlük deneyimini yaşayacak. 1998 doğumlu Recep Sağır, futbolculuk kariyerinin ardından bu sezon antrenör olarak görev yapacak.

(Haber: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.