Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HAFTANIN MAÇ SONUÇLARI

Haftanın bütün maçlarının sonuçları...

1.115

-Spor Toto BAL 23.Hafta Maç Sonuçları

-Süper Amatör Küme 23.Hafta Maç Sonuçları

-İkinci Amatör Küme A-B ve C Grupları 6.Hafta Maç Sonuçları

-U19 Lig 21.Hafta Maç Sonuçları

-İkinci Amatör Küme A-B ve C Grupları 3.Hafta Maç Sonuçları

 

 

SPOR TOTO BAL 23.HAFTA

Talasgücü Belediyespor 2-5 Nevşehirspor Gençlik

Kayseri Şekerspor (BAY)

SÜPER AMATÖR KÜME 23.HAFTA

Kayseri Yolspor 0-3 Yahyalıspor

Real Çelik Kapıspor 3-2 Argıncıkspor

Erkiletspor 5-0 Kayseri Meysuspor

Hacılar Erciyesspor 1-1 E.K.İ.Gültepespor

Kocasinan Ülküspor 1-3 Kocasinan Şimşekspor

Trabzon 3861 Spor 2-7 Kayseri Demirspor

Esen Makina Belsinspor 3-0 Kayseri Sağlıkspor (Hükmen)

 

A GRUBU 6.HAFTA 

 Sarızspor 3-0 Pınarbaşı Belediyespor

Bünyan Belediyespor 3-5 Erciyes Reşadiye Gençlikspor

Yeni Erciyesspor 6-2 Kayseri İdman Yurdu

İncesu Erdemspor 4-4 Anadolu Yıldızları

Güneşli Gençlikspor (BAY)

 

B GRUBU 6.HAFTA 

Kıranardı Belediyespor 1-5 Makfitspor

K.Mithatpaşaspor- 2-2 Cırgalanspor

Enes Gençlikspor 3-2 Sindelhöyükspor

Yeşilhisar Gençlikspor 6-2 Mevlana Yıldızspor-

Büyüleyenspor (BAY)

 

C GRUBU 6.HAFTA 

Mimarsinanspor 2-0 Sümerspor

Talas Anayurtspor 2-0 Kılıçaslan Yıldızspor

Y.B.Şafakspor 4-10 A.Kızılırmakspor

Palas Belediyespor 5-0 Felahiye Belediyespor

Fevzi Çakmakspor (BAY)

 

U19 LİGİ 21.HAFTA

E.K.İ.Gültepespor 0-12 Kayseri Yolspor

Kayseri Gençlerbirliği 2-2 Kayseri İdman Yudu

Kılıçaslan Yıldızspor 1-2 Esen Makina Belsinspor

Hacılar Erciyesspor 0-1 Kayseri Şekerspor

Erkiletspor 3-0 Buğdaylıspor

Kocasinan Şimşekspor 3-0 Yeni Esenspor

İncesu Erdemspor 0-3 Talasgücü Belediyespor

 

 

2.AMATÖR KÜME U19 A GRUBU 3.HAFTA

Kafkasspor 6-0 Mimarsinanspor

Kayseri Demirspor 6-0 Büyüleyenspor

Kayseri Yavuzspor 1-3 Özvatan Gençlikspor

Kayseri  Barogücü 1-2 Argıncık Esnafspor

Tomarza Belediyespor (BAY)

 

 

B GRUBU 3.HAFTA

Palas Belediyespor 0-3 Kocasinan Gençliksor

Develisoor 5-2 Gazi Osman Paşasoır

Erciyes Reşadiye gençlikspor 2-4 Talas Anayurtspo

Kayseri Meysuspor 17-0 Mevlana Yıldızspor

Güneşspor 3-0 Yerköyspor

 

C GRUBU 3.HAFTA

Anadolu Yıldızları 3-0 Sindelhöyükspor

Trabzon 3861 spor 1-0 Kocasinan Ülküspor

Sanayi Esnafspor 3-0 Argıncıkspor

Yeşilhisar Belediyespor 3-2 Amarat Gençlikspor

Enes Gençlikspor (BAY)

 

ANADOLU YILDIZLARI 3-0 SİNDELHÖYÜK SPOR 3
5 TRABZON 3861 1-0 K.SİNAN ÜLKÜ 2
6 SANAYİ ESNAF SPOR 3-0 ARGINCIK SPOR 1
7 YEŞİLHİSAR BLD SPOR 3-2 AMARAT GENÇLİK 9
8 ENES GENÇLİK BAY 10

Yoruma kapalı.