Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HAKEMLER&GÖZLEMCİLER İFTARDA BULUŞTU

Türkiye Faal Futbol Hakemler Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Kayseri Şubesi yoğun bir katılım ile iftarda bir araya geldi. Ciğerci Bahattin’de düzenlenen iftar yemeğine ilgi oldukça fazlaydı.

517

 

Türkiye Faal Futbol Hakemler Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Kayseri Şubesi yoğun bir katılım ile iftarda bir araya geldi. Ciğerci Bahattin’de düzenlenen iftar yemeğine ilgi oldukça fazlaydı.

    

TFFHGD Kayseri Şubesinin geleneksel olarak her Ramazan ayında düzenli olarak verdiği iftar yemeğine Kayseri Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı,  Kayseri Türkiye Futbol Federasyon Şube Başkanı Vahdi Elbaşı, Kayserispor eski başkanı ve TÜFAD Başkan yardımcısı Ahmet Yıldız, Kayser Futbol İl Temsilcisi Süleyman Özçnar,  Kocasinan MHP Meclis Üyesi ve ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Dursun, Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Çetin Topuz, TFFHGD Kayseri Şubesi Eski Başkanı Fahri Aksoy, Kayseri Saha Komiserleri Başkanı Şinasi Acar, Eski İl Hakem Kurulu Başkanı Murad Çınar,  Eski İl Hakem Kurulu Başkanları Şükrü Bayraktar, Ali Bekarlar, Kayseri Bölgesi A Klasman Hakemi Abdulkadir Bitigen,  Kayseri Bölgesi Süper Lig Yardımcı Hakem Mustafa Savranlar, hakemler, gözlemciler ve aileler katıldı. Oldukça renkli bir ortamda geçen iftar yemeğine yoğun bir katılım gerçekleşti.

  

Türkiye Faal Futbol Hakemler Gözlemciler Derneğin Kayseri Şube Başkanı Nuri Karahançer, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğine katılan herkese teşekkür ediyorum. Çok yoğun bir katılımın olması beni ve yönetim kurulunu oldukça sevindirdi. Biz bir aileyiz. Bu anlamlı günde bir araya gelerek aile olduğumuzu herkese bir kez daha gösterdik.Yemeğe katılan misafirlerimize hakem ve gözlemci hocalarıma teşekkür ediyorum. Kayseri hakem ve gözlemcileri bir kez daha birlik ve beraberliklerini gösterdiler. Yoğun katılımdan dolayı herkese teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde beraberliğimiz daha da çok olacak” diye konuştu.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

 

Yoruma kapalı.