Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HAKEMLERİMİZE GÖREV

613

TFF 2.Lig Beyaz Grupta ligin 27.haftasında Diyarbakır’da oynanacak olan Amed Sportif Faaliyetler ile Sancaktepe Belediyespor ve Konya Anadolu Selçukspor ile Pendikspor maçını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından açıklanan hakemler arasında Kayseri Bölgesi Hakemlerine büyük görevler verildi.

Necati Selçuk Şahin, Suha Adıyaman ve Osman Baruk Diyarbakır Stadyumunda sahada olacaklar.

TFF 2.Lig Beyaz Grupta Pazar günü Diyarbakır’da oynanacak olan Amed Sportif Faaliyetleri ile Sancaktepe maçını Kayseri Bölgesi B Klasman Hakemi Necati Selçuk Şahin düdük çalacak. Şahin’in bu zorlu maçta yardımcılıklarını yine Kayseri Bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemleri Suha Adıyaman ve Osman Baruk yapacak. Maçın 4.Hakemi ise Ankara Bölgesinden C Klasman Hakemi Hakan Basık yapacak.

TFF 2.Lig Kırmızı Grupta Pazar günü Konya’da oynanacak olan Konya Anadolu Selçukspor ile Pendikspor maçında ise  Kayseri Bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemi Ali Etlikçi kıdemli olarak görev yapacak.

Necati Selçuk Şahin, Suha Adıyaman, Osman Baruk ve Ali Etlikçi’ye çıkacakları bu zorlu müsabakalar öncesi Kayseri Amatör Ligi olarak başarılar diliyoruz. Hakem şansı yanınızda olsun.

Yoruma kapalı.