Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HEDEF KALICI OLMAK

168

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5.Grupta mücadele edecek olan temsilcimiz Yahyalıspor, ligin ilk maçında oynayacağı Talasgücü Belediyespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Yahyalıspor’da hedef ilk sezonda kalıcı olmak. Teknik Direktör Erkan Demirel nezaretinde sürdüren Yeşil-Beyazlı takımda büyük heyecan var. Ligin ilk maçında sahasında Talasgücü Belediyespor’u konuk edecek olan Yahyalıspor’da hedef sezona iyi bir giriş yapmak istiyor.

Yahyalıspor Teknik Direktörü Erkan Demirel yaptığı açıklamada, “ Zor bir fikstür çektik ilk 6 hafta gurubun iddialı ve iyi takımları ile oynayacağız, Talasgücü Belediyespor’da gurupta güçlü bir bütçe ve iyi transferlerle üst sıralarda olacak takımlardan biri, evimizde oynayacağımız bu ilk maçı kazanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu

“Hedefimiz ligde kalıcı olmak”

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Yahyalıspor’da hedef ilk sezonda ligde kalıp daha sonra başarılı bir ekip olmak istediklerini belirten Demirel,Sezon başı kamp çalışmalarımız ve 2. etap çalışmaların ardından hazırlık maçları ve taktiksel çalışmalarla sezona hazırlanıyoruz, BAL da bu ilk sezonumuzda ligi tanıyıp güzel bir futbol izletmek istiyoruz amacımız bu ligde kalıcı olmak. Takımın tamamı Kayseri’de ikamet eden genç bir ekip kurduk onları vitrine çıkarıp daha iyi yerlere gelmelerini ümit ediyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yoruma kapalı.