Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

İŞTE 2019-2020 MODEL SANAYİ ESNAFSPOR

338

Birinci Amatör Küme takımlarından Sanayi Esnafspor hafta sonu yaptığı ilk antrenman ile yeni sezona ‘Merhaba’ dedi.

2019-2020 sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Sanayi Esnafspor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Hafta sonu Argıncık Spor Kompleksinde bir araya gelen Yeşil-Beyazlılar antrenörler Faruk Yıldız ve Mehmet Taşpınar nezaretinde gerçekleştirdiler. Yeni sezona yeni bir oluşum içinde giren Sanayi Esnafspor’da tek hedef şampiyonluk. Genç ve dinamik bir yönetim oluşturan Sanayi Esnafspor Kulübü yeni sezondan oldukça umutlu dolu.  Sezonun ilk antrenmanını neşeli bir şekilde geçiren Sanayi Esnafspor bugün yapacağı antrenman ile hazırlıklarına devam edecek.

Yönetim yalnız bırakmadı…

Hafta sonu Argıncık Stadında sezon açılışını gerçekleştiren Sanayi Esnafspor’u yöneticiler ilk antrenmanda yalnız bırakmadı. Antrenmanı başından sonuna kadar takip eden yöneticiler teknik heyetten oyuncular hakkında bilgiler aldılar. Sezonun ilk antrenmanını oldukça keyifli ve neşeli geçmesi hem teknik heyeti hem de yöneticileri oldukça mutlu etti.

Yıldız, “Hedefimiz şampiyonluk”

Sanayi Esnafspor antrenörü Faruk Yıldız, “Yeni sezon tüm camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bir sezon olmasını diliyorum” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına start veren Sanayi Esnafspor’da yeni sezonda tek hedef şampiyonluk.  Yeni sezonun tüm camiaya hayırlı olmasını belirten Sanayi Esnafspor antrenörü Faruk Yıldız, “2019-2020 sezonu tüm kulüplerimize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah kazasız belasız bir sezon olmasını diliyorum. Bismillah diyerek yeni sezon açılışımızı gerçekleştirdik. Yıllardır büyük mücadeleler veren kulübümüz yeni sezona bambaşka geliyor. Sezon başı hedeflerimizi ve beklentilerimizi belirledik. Bu doğrultuda yeni sezona başladık. Tek hedefimiz bu sezon şampiyon olarak Sanayi Esnafspor’u layık olduğu yerlere getireceğiz. Sanayi Esnafspor camiası çok büyük bir camia. İnşallah yönetim olarak, teknik heyet olarak bizler elimizden geleni yaptığımıza yürekten inanıyorum. Bundan sonra artık söz oyuncularımızda.  Sezonu biraz erken açtık ve lig başlayana kadar iyi bir tempo tutarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” diye konuştu. (Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.