Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KADİR HAS OYNANACAK

187

Kayseri Gençlerbirliği Bayan Futbol takımı ilk kez Kadir Has Stadyumunda resmi müsabakaya çıkacak.

Kayseri Gençlerbirliği, İstanbul Dudullu maçını Kadir Has Stadyumunda oynanacak. Kadınlar 3.Lig Yükselme Play-Off maçında 19 Haziran Çarşamba günü Dudulluspor’u konuk edecek olan temsilcimiz Kayseri Gençlerbirliği bu müsabakayı Kadir Has Stadyumunda oynayacak.

3.Lig Yükselme Play-Off grubunda 9 puanla liderlik koltuğunda oturan Kırmızı-Siyahlılar 1 maç kala şampiyonluğunu ilan etti ve önümüzdeki sezon 2.Ligde Kayseri’yi temsil edecek. Kayseri’yi Bayan Futbolunda önemli başarılara imza atan ve şampiyon olan Gençlerbirliği oyuncularına son maçı Kadir Has Stadyumunda oynamanın heyecanını yaşıyor.

Kayseri Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Osman Bahadır Kökoğlu, 19 Haziran’da oynanacak olan Dudulluspor maçını Kadir Has Stadyumunda oynanması yaptığı girişimler sonuç buldu ve müsabakanın Kadir Has Stadyumunda oynanması kararlaştırıldı.

Onay çıktı…

Kadınlar 3.Lig Yükselme Play-Off maçlarında ilimizi başarılı bir şekilde temsil ederek şampiyon olan Kayseri Gençlerbirliği son maçı Kadir Has Stadyumunda oynayacak.

Kayseri Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Osman Bahadır Kökoğlu, Kadi Has Stadyumunda oynanması için Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı ve Kayseri Spor A.Ş Müdürü İbrahim Somtaş ile yaptığı görüşmeler neticesinde maçın Kadir Has Stadyumunda oynanmasına karar verildi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın şehir dışında olması nedeniyle Spor A.Ş Müdürü İbrahim Somtaş başkanı arayarak durumu iletti ve Büyükkılıç ise onayı verdi.Başkan Memduh Büyükkılıç’ın onay vermesi sonrası Kadir Has Stadyumunda oynanacak olan müsabaka Bayan Futbolunda bir ilk yaşanmış olacak.

Yoruma kapalı.