Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAPTAN VEDA ETTİ

Kocasinan Ülküspor'un tecrübeli ve başarılı takım kaptanı Niyazi Türkan geçtiğimiz hafta sonu Kayseri Meysuspor maçıyla futbol kariyerini noktaladı.

603

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Ülküspor’da veda. Futbola 1999 yılında Kocasinan Ülküspor’da başlayan 37 yaşındaki tecrübeli ve başarılı golcü oyuncu  Niyaz Türkan futbol kariyerini geçtiğimiz hafta sonu oynanan Kayseri Meysuspor maçında noktaladı.

1999 yılında Kocasinan Ülküspor’da futbola başlayan ve 2006 yılına kadar Mavi-Beyazlı formayı tertelen Niyazi Türkan ardından futbola kısa bir ara verdi. 2010 yılında Sümerspor ile yeniden futbol kariyerine başlayan Niyazi Türkan 2015 yılında yeniden futbola başladığı Kocasinan Ülküspor’a döndü. Kocasinan Ülküspor 3 sezonda şampiyonluk yaşayarak büyük fedakarlıklar gösteren Niyazi Türkan 2017-2018 futbol sezonunda Süper Amatör Küme’de attığı goller ile dikkat çeken isim oldu. 37 yaşında olmasına rağmen sahada bitmek bilmeyen enerjisi ve hırsı ile gençlere taş çıkartan Niyazi Türkan özel işlerinden dolayı futbol kariyerini başarılı bir şekilde noktaladı.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve 9-1’lık Kocasinan Ülküspor’un galibiyeti ile tamamlanan  Kayseri Meysuspor maçında 2 gol birden atarak jübilesini yapan büyük kaptan Niyazi Türkan  takım arkadaşları ve Kayseri Meysusporlu futbolcular ile birlikte omuzlara alınarak alkışlar eşliğinde veda etti. Duygusal anlar yaşayan kaptan Niyazi Türkan artık futbolu saha kenarından ve tribünden takip edecek.

Kocasinan Ülküspor Kulübü ise sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajla kaptana  teşekkür etti. Yapılan açıklamada,” Mücadelesiyle oynadığı futbol ile attığı gollerle takımımızı sırtlayan taşıyan azim ve hırs abidesi takımımızın ağabeyi kaptanı 23 yıllık futbol hayatını sonlandırdı Geçtiğimiz hafta Kayseri Meysuspor maçında 2 gol atarak jübilesini yapan kaptanımız takım arkadaşları ve Kayseri Meysusporlu futbolcular ile birlikte omuzlarda alkışlar eşliğinde veda etti. Takımımız taraftarlarımız camiamız adına kendisine teşekkür ederiz. EMEĞİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK BÜYÜK KAPTAN GÜZEL İNSAN NİYAZİ TÜRKAN.

Yoruma kapalı.