Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KARDEŞÇE YÖNETTİLER

İkinci Amatör Küme B Grubunda hafta sonu lider Makfitspor’un Erkilet Stadında oynadığı maçta rakibi Kuşçu Mithatpaşaspor’u 9-0 mağlup ettiği karşılaşmada iki kardeş hakem görev yaptı

350

 

İkinci Amatör Küme B Grubunda hafta sonu lider Makfitspor’un Erkilet Stadında oynadığı maçta rakibi Kuşçu Mithatpaşaspor’u 9-0 mağlup ettiği karşılaşmada iki kardeş hakem görev yaptı. İlimizin tecrübeli hakemlerinden Hüseyin Keğin Kuşçu Mithatpaşaspor ile Makftispor maçında kardeşi Abdulkadir Keğin ile birlikte görev aldı.

İkinci Amatör Küme B Grubunda hafta sonu oynanan Kuşçu Mithatpaşaspor ile Makfitspor maçında renkli görüntüler yaşandı. Müsabakayı Kayseri Bölgesi İl Hakemlerinden Hüseyin Keğin yönetirken,1.yardımcı hakem Muhammet Ülker ve 2.yardımcı hakem ise  kardeşi Abdulkadir Keğin ise, yardımcı hakem olarak bayrak salladı.  Kayseri İl Hakem Komitesinde de görev alan ağabey Hüseyin Keğin bugüne dek orta hakem, yardımcı hakem ve dördüncü hakem olarak çeşitli liglerde görev yaparken kardeşi Abdulkadir Keğin ise yeni İl Hakemi oldu ve bu sezon İkinci Amatör Küme’de ikinci maçına çıktı. 1999-2000 yılında hakemliğe başlayan uzun yıllar hakemlik yapan tecrübeli be başarılı hakem Hüseyin Keğin, geçtiğimiz ay İl Hakemi olan 19 yaşındaki kardeşi Abdulkadir Keğin ile aynı maça çıktı. Aday hakem olarak başlayan ve ardından gösterdiği performans ile İl Hakem Kurulu tarafından İl Hakemi olan Abdulkadir Keğin ağabey Hüseyin Keğin ile bu sezon İkinci Amatör Küme’de ikinci maçına çıkmanın mutluluğunu yaşadı. Gelecek vaat eden hakemler arasında gösterilen Abdulkadir Keğin’in oldukça heyecanlı. Genç hakem Abdulkadir Keğin, ağabey Hüseyin Keğin’in izinden ilerliyor. Hem saha içinde hem de saha dışında iyi anlaştıklarını söyleyen Keğin ağabey, kardeş Kuşçu Mithatpaşaspor-Makfitspor randevusunda verdikleri kararlarla olumlu not aldı.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.