Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Kayseri Meysuspor’un Dinamosu!…

Kayseri Meysusporun alt yapısından yetişen Yasin Burak Deniz ilk yarıda takımının tüm maçlarında 90 dakika forma giyerek tek oyuncu oldu.

275

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Meysuspor’un genç ve başarılı oyuncusu Yasin Burak Deniz ligin ilk yarısında oynanan 13 maçının tamamında forma giydi.

Futbola Kayserispor Meysuspor (o zamanki ismiyle Polbaysporda) başlayan ve U-13’den itibaren kulübünün tüm alt yapı kategorilerde takım kaptanı olan Yasin Burak geçtiğimiz sezon da takımın banko isimleri arasında yer aldı. Kariyerine bir U-19 ve bir de A takım şampiyonluğu ekleyen 1998 doğumlu oyuncu şimdilerde en verimli dönemini yaşıyor. Güçlü fiziği ve hırsı ile on plana çıkan genç oyuncunun hedefi en az BAL’da oynamak. Bir defans oyuncusu olmasına rağmen özellikle kornerden gelen toplarda gol bulmasıyla takımına katkıda bulunan Yasin Burak ilk yarıda takımının 13 maçında 90 dakika oynayarak en istikrarlı ismi oldu. Toplam 1170 dakika süre alan oyuncuyu 1145 dakika ile Kerem Yıldırım izledi. Teknik Patron Halit Kurt’un gözdesi olan genç oyuncu kendisine gelen bir transfer teklifini ‘takımımın bana ihtiyacı var’ diyerek geri çevirdiği öğrenildi. İkinci yarıda daha iyi olacaklarını belirten genç oyuncu bizi izlemeye devam edin dedi.(Haber: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.