Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KÜLAHCIOĞLU: “DİMDİK ONURUMUZLA”

240

Gültepespor Kulüp Başkanı Salih Külahçıoğlu, “Hiç bir şeyden ödün vermedik ve dimdik onurumuzla mücadele ettik, etmeye de devam edeceğiz” dedi.

2019-2020 sezonunda Kayseri Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Gültepespor’da hareketlik başladı. Yeni sezon öncesi dün iç transferde 9 isim ile yeniden anlaşan Gültepespor’da gözler dış transfere çevrildi.

Gültepespor Kulüp Başkanı Salih Külahçıoğlu yeni sezon oldukça umut dolu. Yeni sezonda elinden gelenin fazlasını yapacak olan Gültepespor iskelet kadrosunu korumayı başardı.

Gültepespor Kulüp Başkanı Salih Külahçıoğlu, yaptığı açıklamada, “Yeni sezon tüm camialara hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız bir sezon olmasını temenni ediyorum. Gültepespor olarak yeni sezonda onurumuzla, gururumuzla mücadele edeceğiz.

Geçen sene güzel maçlar oynayıp talihsiz sonuçlar alarak küme düşsek de hiç bir şeyden ödün vermedik ve dimdik onurumuzla mücadele ettik. Gecen sene yanımızda olan sporcularımızın çoğu bu senede yanımızda olmayı tercih ederek yakışanı yaptılar. Yeni sezonda şampiyon bizde yakışan neyse onu yapacağız” diye konuştu.

Yoruma kapalı.