Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KUŞÇU MİTHATPAŞA LİGE HAZIR!

468

Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme’de B Grubunda mücadele edecek olan Kuşçu Mithatpaşaspor lige hızlı bir giriş yapmanın planlarını yapıyor.

Takım geçen seneki kadrosunu koruyup yaptığı 11 yeni transferlerle Birinci Amatör Küme’ye yükselmeye hedefliyor. Hazırlıklarına aylar öncesinden başlayan ve en çok hazırlık maçı yapan kulüplerin başında gelen Kuşçu Mithatpaşaspor aldığı farklı galibiyetler ve güzel oyunu ile de kendinden bahsettirecek gibi görünüyor. Tecrübeli Teknik Direktör Necati Öztürk ile anlaşan kulüp ligin ilk maçına Pazar günü Pınarbaşı Belediyespor maçıyla start veriyor.  

Kuşçu Mithat Paşaspor kadrosuna Gülşehir Belediyespor Murat Kara, Kayseri Yavuzspor Ahmet İkiz, Enes Gençlikspor’dan Adem Yönel, Mert Çelik, Şaban Salih,  Organize Sanayispor Mükremin Karamemiş, Esen Makina Belsinspor’dan Mahir Buran, Ozan Seringen, Özkan Dönmez, Kayserispor’dan Ahmet Aslan ve Kocasinan Şimşekspor’dan Furkan Koçak’ı kadrosuna katmayı başardı.

Kuşçu Mithatpaşaspor Kulüp Başkanı Hacı Dursun yaptığı açıklamada, “ 2018-2019 futbol sezonu Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme’de bütün takımlara başarılar diliyorum. Kazasız, belasız centilmence bir sezon olmasını temenni ediyorum. Takım olarak geçen sezonki kadromuzu koruyoruz ve 11 yeni transfer yaparak gücümüze güç kattı. B Grubunda zirveye oynayan bir takım olacağız. Sezona iyi başlayıp, iyi bitirmek istiyoruz” diye konuştu.

Sezon başında Enes Gençlikspor ile anlaşan ve daha sonra yollarını ayıran tecrübeli teknik adam Necati Öztürk, 2018-2019 futbol sezonu Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme B Grubu takımlarından Kuşçu Mithatpaşaspor ile anlaştı. Öztürk, Kuşçu Mithatpaşaspor ile ilk resmi maçına Pazar günü Pınarbaşı Belediyespor’a karşı çıkacak.

Yoruma kapalı.