Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

MEYSUSPOR’NUN STARI

Sezon başına Samsun- İlk Adımspor’dan transfer edilen yetenekli oyuncu Kerem Yıldırım herkesin beğenisini kazanmış durumda…

471

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden kayseri Meysuspor’un başarılı kanat oyuncusu Kerem Yıldırım geride kalan 22.hafta sonunda 13 gol atarak takımına önemli katkıda bulundu. Genç ve yetenekli oyuncu Kerem, transferin gözdesi durumunda.  İkinci transfer döneminde birçok takımın talip olduğu ancak alamadığı genç oyuncu takımını sırtlamaya devam ediyor. Süre alma bakımından takımının en önde gelen oyuncusu olan Kerem Yıldırım takımında en golcü oyuncusu durumunda. 1999 doğumlu olan Kerem, Samsun’da iken her yaş grubundan Türkiye finallerine katıldığı öğrenildi. Son oynadıklarını Real Çelik Kapıspor maçından 1 gol atan ancak ikinci yarıda kullandığı penaltıyı değerlendirmeyen Kerem ilk kez penaltı kaçırmış oldu. Birçok takımın gelecek sezon kadrosuna katmak istediği yetenekli oyuncunun hedefi ise profesyonel olmak ya da en az BAL’da oynamak olduğu bildirildi.

Centilmenlik açısından da tüm otoritelerin beğenisini kazanan Kerem aynı zamanda U19 takımında da oynuyor. Bu kategoride 2 maçta toplam 5 golü bulunan Kerem Yıldırım, son 4 haftada da 90 dakika forma giyerek 2 bin 325 dakikaya ulaşmış olacak. Sadece bir kez ilk yarıdaki Esen Makina Belsinspor maçında son 15 dakikada oyundan çıkan diğer tüm maçlarda ise 90 dakika sahada kalan Kerem Yıldırım sol kanatta görev yapıyor. Suratı, çalımı ve gol becerisi ile dikkat çeken Kerem, önümüzdeki sezon bakalım nasıl bir rota çizecek. Takım arkadaşları ile oldukça uyumlu görüntü çizen yetenekli oyuncu transferi hakkında, “Bana ulaşan bazı söylentiler oluyor. Ancak bu şehire geldiğimde bana kucak ve takımına kazandıran Halit hocam ne derse bende ona göre bir yol izleyeceğim. Benim için en iyi kararı vereceğini düşünüyorum. Benim işim futbol oynamak. Boş işlerle uğraşmıyorum” diye konuştu. (Haber: Memduh BORAZAN)

 

Yoruma kapalı.