Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

MİTHATPAŞA İFTARDA BULUŞTU

418

Kuşçu Mithatpaşaspor Kulübü iftarda spor camiası ile bir araya geldi.

Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme B Grubu lideri Kuşçu Mithatpaspor iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluk yolunda önemli adımlar atan Kırmızı-Siyahlılar bu hafta sonu oynayacağı Kayseri OSB Atletikspor maçını kazanarak şampiyonluğunu ilan etmek istiyor.  

Edy Coffee Restaurant düzenlenen iftar yemeğine Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı, Kayseri Futbol İl Temsilcisi Üyesi Şevki Dursun, ASKF Genel Sekreteri Hürriyet Yücel Kuşçu Mithatpaşaspor Kulüp Başkanı Hacı Dursun,  Kuşçu Mithatpaşaspor Başkan Yardımcısı Ahmet Dursun, Feramuz Gold sahibi Feramuz Adıgüzel, Yeşil Mahalle Muhtarı Fatih Tellioğu, Kuşçu Mithatpaşaspor Antrenörü Necati Öztürk, sporcular ve davetliler katıldı.  Oldukça renkli geçen iftar programına katılım olukça yoğundu.

İftar programının ardından bir konuşma yapan Kuşçu Mithatpaşaspor Kulüp Başkanı Hacı Dursun, “Kuşçu Mithatpaşaspor ailesi olarak iftar yemeğimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizi bu programımızda yalnız bırakmayarak bizleri onurlandırdınız. Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan bireyleriz ve bu şekilde devam edecek. Kuşçu Mithatpaşaspor olarak tabi ki hedeflerimiz var ve bu doğrultuda ilerliyoruz. Bize maddi ve manevi anlamda destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde başarı her zaman vardır. Spor gelip geçicidir, ancak dostluklar her zaman bakidir. Ayrıca Edy Coffee Restaurant’a hizmetleri için teşekkürler” diye konuştu. (Haber: Memduh Borazan)


Yoruma kapalı.