Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Namağlup Şampiyon Oldular

Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol genç A erkek takımı rakiplerini tek tek devirerek Kayseri şampiyonu oldu. Oynadığı maçlarda mağlubiyet ve set veremeyerek şampiyon olan Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol takımı büyük bir başarıya imza attı.

276

 

Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol genç A erkek takımı rakiplerini tek tek devirerek Kayseri şampiyonu oldu. Oynadığı maçlarda mağlubiyet ve set veremeyerek şampiyon olan Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol takımı büyük bir başarıya imza attı.

Muzaffer Bezircioğlu Anadolu Lisesini ve Hacılar Çok Programlı Lisesini 3-0’lık sonuçlarla mağlup eden Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol genç A erkek takımı D Grubunu lider olarak tamamladı. C Grubu birinci Seyide Dal Anadolu Lisesini çeyrek finalde 3-0 yenen Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol genç A erkek takımı yarı finalde Hacı Ahmet Arısoy Anadolu Lisesini de 3-0 ile geçerek adını finale yazdırdı.

Final de Özel Organize Metem Lisesiyle karşı karşıya gelen Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol genç A erkek takımı rakibini de 3-0’lık sonuçla mağlup ederek bu zorlu süreci şampiyonluk olarak taçlandırarak büyük bir başarıya imza attı.

Oynadığı maçlarda hiçbir takıma set vermeden namağlup Kayseri şampiyonu olan Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol genç A erkek takımı il dışında oynanacak olan maçlarda da aynı başarıya göstererek büyük bir zafer istiyor.

 

 

METİN TUTUM: EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALDIK

Bu başarının tesadüf olmadığını belirten Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol A Genç Takımı Antrenörü Metin Tutum, “ Hiçbir başarının tesadüf olmadığını sporcularım sahada en güzel şekilde gösterdiler” dedi.

Namağlup şampiyon oldukları için mutlu olduklarını belirten Tutum, “Bu başarıda Melikgazi Belediyespor kulübümüze ve kulübümüzün A takım Antrenörü Fuat Kalay hocama verdikleri maddi manevi desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Sporcularımızla okul spor salonumuzda ve Keykubat Spor Salonunda kar kış, gece gündüz demeden çok çalıştık. Hiç bir rakibe set vermeden namağlup Kayseri şampiyonluğu elde ettik. Şampiyonluğun tadını çıkarmayı hak ettik. Hedefimiz geçen yıllarda olduğu gibi il dışında Kayseri ilimizi en güzel şekilde temsil etmek. Türkiye finallerine katılmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız sporcularıma güveniyorum. Okul idaremizin de bu başarılıda çok büyük payı var. Başta okul müdürümüz Cafer Nakışcı’ya, spordan sorumlu Müdür yardımcısı Süleyman Sengir’e, diğer müdür yardımcısı arkadaşlarıma, öğretmen arkadaşlarıma, zümre arkadaşlarıma desteklerini hiç esirgemedikleri için çok teşekkür ederim. Aynı desteği grup müsabakalarında da bekliyoruz” diye konuştu.

Yoruma kapalı.