Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Ozan Kaan Attı, Yahyalıspor Coştu

Süper Amatör Küme’de haftanın maçında gülen Yahyalıspor oldu. Sahasında ve taraftarı önünde oynadığı maçta rakibi Real Çelik Kapıspor’u ozan Kaan Özdemir’in golleri ile 2-1 mağlup eden Yahyalıspor şampiyonluk yoluna zor bir virajı kayıpsız geçerek liderliğini sürdürdü.

650

Süper Amatör Küme’de haftanın maçında gülen Yahyalıspor oldu. Sahasında ve taraftarı önünde oynadığı maçta rakibi Real Çelik Kapıspor’u ozan Kaan Özdemir’in golleri ile 2-1 mağlup eden Yahyalıspor şampiyonluk yoluna zor bir virajı kayıpsız geçerek liderliğini sürdürdü. Real Çelik Kapıspor ise şampiyonluk yarışında ağır yara aldı.

HAKEMLER: Nuri Karahançer *** Osman Baruk *** Recep Güneş ***

SAHA KOMİSERİ: Şinasi Acar

YAHYALISPOR: Fevzi Ufuk Genişhan **** Harun Yıldırım ** Muktef Bilici ** Aziz Çağlar Şahin *** Erkan Atıcı ** Orhan Şahin ** Gökhan Savranlar *** Ozan Kaan Özdemir *** (Dk. 67 Cüneyt Egemen Karagöz *) Hael Albadri ** (Dk. 86 Furkan Dur *) Fethi Tekin ** (Dk. 86 Eyyüp İzgi *) Ramazan Durdu ****

REAL ÇELİK KAPISPOR: İsmail Gümüş * Fatih Ülker ** Ozan Horoz ** (Dk. 80 Mesut Dalkıran *) Ümit Al ** Murat Şen ** Kasım Alıcı ** Erman Deveci **  Mehmet Ali Öncü ** Emre Ulu * (Dk. 60 Yasin Delikuş *) A.Kadir Özocak * Adem Şener ** (Dk. 85 İlhan Gültekin *)

GOLLER: Dk. 3.57 Ozan Kaan Özdemir (Yahyalıspor) Dk. 90+2 (pen) Erman Deveci ( Real Çelik Kapıspor)

Süper Amatör Küme’nin 20.haftasında Yahyalıspor ile Real Çelik kapıspor Yahyalı İlçe Stadında karşı karşıya geldi. Zirve açısından büyük önem taşıyan zorlu doksan dakikada gülen 2-1’lık sonuçla ev sahibi ekip Yahyalıspor oldu. Şampiyonluk yoluna emin adımlarla ilerleyen Yahyalıspor rakibi Real Çelik Kapıspor’u 3 ve 57.dakikalarda Ozan Kaan Özdemir’in golleri ile mağlup etti. Yahyalı İlçe Stadında oynanan ve büyük mücadeleye sahne olan zorlu doksan dakikada rakibi karşısında iyi bir futbol ortaya koyan Yahyalıspor maçın başında attığı golle 1-0 öne geçti ve skor avantajını korudu. İlk yarısı 1-0 Yahyalıspor’un üstünlüğü ile sona eren dev maçın ikinci yarısına da hızlı başlayan Yahyalıspor 57.dakika yine Ozan Kaan Özdemir’in golü ile skoru 2-0 yaptı ve rahatladı. Real Çelik Kapıspor hem ilk yarıda hem de ikinci yarıda yakaladığı fırsatları değerlendiremedi. 2-0 geriye düşmesine rağmen oyunu bırakmayan Real Çelik Kapıspor 90+2.dakikada Erman Deveci’nin penaltıdan attığı golle skoru 2-1 yaptı ve kalan dakikalar için yeterli olmadı. Hakem Nuri Karahançer’in bitiş düdüğünün ardından bir tarafta sevinç bir tarafta hüzün hakimdi. Yahyalıspor aldığı bu anlamlı galibiyetle puanını 47 yaparken, Real Çelik Kapıspor ise 42 puanda kaldı.

Yoruma kapalı.