Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

PERDE KAPANIYOR

İkinci Amatör Küme'de perde hafta sonu kapanıyor. Son hafta maç programı ve puan durumları...

627

İkinci Amatör Küme A-B ve C Gruplarında 2017-2018 Futbol sezonu Pazar günü oynanacak olan maçların ardından tamamlanacak.  Pazar günü oynanacak olan karşılaşmaların ardından A ve B Gruplarında şampiyonlar ve Play-Off’a kalan takımlar belli olacak. C Grubunda ise işlem tamam!…

⚽İşte Son Hafta Maç Programı….

 

İkinci Amatör Küme A Grubunda nefesler tutuldu. İlk 3.sırada yer alan takımların şampiyonluk umudu devam ediyor. Son haftada Erciyes Reşadiye Gençlikspor ile Güneşli Gençlikspor karşı karşıya gelecek.

İkinci Amatör Küme  B Grubunda hangi takım şampiyon olacak. 4 takımın hem şampiyonluk hem de Play-Off iddiası var. Avantaj ise Sindelhöyükspor’da. İlk iki sırada yer alan takımlar ligin son haftasında kozlarını paylaşacaklar. Lider Sindelhöyükspor’a beraberlik galibiyet yeterken, Kıranardı Belediyespor’a ise  şampiyonluk için galibiyet yetiyor.

İkinci Amatör Küme C Grubunda işlem geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçların ardından tamamlandı. Talas Anayurtspor’un şampiyon olduğu C Grubunda Mimarsinanspor ise Play-Off’a kalan ekip oldu.

 

Yoruma kapalı.