Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

PLAY-OFF BELLİ OLDU

İkinci Amatör Küme Play-Off Grubu maç programı belli oldu.

676

İkinci Amatör Küme A-B ve C Grubunda 2017-2018 futbol sezonu geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçların ardından tamamladı.

A Grubunda Erciyes Reşadiye Gençlikspor, B Grubunda Sindelhöyükspor ve C Grubunda Talas Anayurtspor gruplarını lider olarak tamamlayarak şampiyon olarak Birinci Amatör Küme’ye yükselen takımlar oldular. Birinci Amatör Küme’de son bilet sahibini arıyor. Gruplarını ikinci sırada tamamlayarak Play-Off oynamaya hak kazanan Mimarsinanspor, İncesu Erdemspor ve Enes Gençlikspor takımlarından biri ipi göğüsleyecek.

Ramazan Bayramı öncesi oynanacak olan Play-Off maçları büyük heyecana ve mücadeleye sahne olması bekleniyor.

Play-Off ilk maçında  8 Haziran Cuma günü Argıncık Stadı 1 Nolu Sahada saat 17.00’de Mimarsinanspor ile İncesu Erdemspor karşı karşıya gelecek.

Play-Off ikinci maçında ise 10 Haziran Pazar günü Argıncık Stadı 1 Nolu Sahada saat 17.00’de Enes Gençlikspor ile Mimarsinanspor karşı karşıya gelecek.

Play-Off üçüncü maçında ise 13 Haziran Çarşamba günü Argıncık Stadı 1 Nolu Sahada saat 17.00’de İncesu Erdemspor ile Enes Gençlikspor karşı karşıya gelecek.

Üç takım oynayacağı ikişer maç sonrası en çok puanı alan takım mutlu sona ulaşacak ve İkinci Amatör Küme Play-Off’tan   Birinci Amatör Küme’ye çıkan son takım olacak.

Yoruma kapalı.