Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Profesyonel Maçlarda Görev Yapacaklar

Hafta sonu oynanacak olan TFF 1.Lig, 2.Lig ve 3.Ligde Kayserili Hakemlerimize büyük görev. Merkez Hakem Kurulu tarafından bugün açıklanan programda hakemlerimize büyük görevler geldi.

753

İlimiz hakemlerine profesyonel maçlarda görev.  Abdulkadir Bitigen,  Mustafa Savranlar,  Emre Altun, Alim Kandemir, Ali Etlikçi, ve Hacı Mehmet Ekmekyermez,hafta sonu profesyonel maçlarda görev yapacaklar.

 

A Klasman Hakemi  Abdulkadir Bitigen Pazar günü oynanacak olan Spor Toto TFF 1.Lig Gazişehir Gaziantepspor-Denizlispor maçında düdük çalacak. Bitigen’in yardımcılıklarını  Oğuz Kağan Çalışır ve Selahattin Altay yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Emre Malok olacak.

 

 

 

 

Süper Lig yardımcı hakem Mustafa Savranlar Cumartesi günü oynanacak olan Teleset Mobilya Akhisarspor-Atiker Konyaspor maçında Ali Palabıyık’ın yönetici maçta Serkan Olguncan ve Mustafa Savranlar yardımcı hakem olarak görev yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Ali Şansalan olacak.

 

 

 

 

 

B Klasman Hakemi Emre Altun ve B Klasman Yardımcı Hakem Ali Etlikçi Cumartesi günü oynanacak olan  TFF 2.Lig Kırmızı Grupta Hatayspor-Tuzlaspor maçına görev yapacaklar. Mustafa İlker Coşkun’un yönetici maçta Ali Etlikçi yardımcı hakem olarak görev yapacakken, Emre Altun ise dördüncü hakem olarak görev yapacak.

 

B Klasman Yardımcı  Hakem Hacı Mehmet Ekmekyermez   Pazar günü oynanacak olan TFF 2.Lig Kırmızı Grupta Keçiörengücü ile Bodrum Belediye Bodrumspor maçında  Ali Karatutlu’nun yardımcılığını yapacak.

 

 

 

 

C Klasman Hakemi  Alim Kandemir, Pazartesi günü oynanacak olan TFF 2.Lig Beyaz Grupta oynanacak olan  Hacettepespor ile Buğsaşspor maçında  Emre Kargın’ın yönetici maçta dördüncü hakem olarak görev yapacak.

Yoruma kapalı.