Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYON NİHAT AKSU

Erciyes Reşadiye Gençlikspor tecrübeli ve başarılı takım kaptanı Nihat Aksu, Turuncu-Beyazlı forma ile beşinci şampiyonluğu yaşadı.

232

 

Erciyes Reşadiye Gençlikspor tecrübeli ve başarılı takım kaptanı Nihat Aksu, Turuncu-Beyazlı forma ile besinci şampiyonluğu yaşadı.

İkinci Amatör Küme A Grubunda mutlu sona ulaşan Erciyes Reşadiye Gençlikspor şampiyon Nihat Aksu rüzgarı.. Kayseri’de amatörde oynadığı farklı takımlarda yaşadığı şampiyonluklar ile dikkat çeken başarılı ve tecrübeli oyuncu Nihat Aksu’yu alan takım şampiyon olur dedikodularını beraberinde getirdi. Nihat Aksu daha önce Yeni DSİspor, Talasgücü Belediyespor, Develispor, Özvatan Gençlikspor ve son olarak Erciyes Reşadiye Gençlikspor formaları ile şampiyonluk yaşadı. Nihat Aksu, 2017-2018 futbol sezonunda ikinci şampiyonluğunu yaşadı. İlk olarak Birinci Amatör Küme’de Özvatan Gençlikspor’la şampiyonluk yaşayarak Özvatan’ı Süper Amatör Küme’ye çıkmasında büyük pay sahibi olan Nihat Aksu ardından transfer oldu ve bu kez de İkinci Amatör Küme takımlarından Erciyes Reşadiye Gençlikspor’u şampiyon yaparak Birinci Amatör Küme’ye çıkmasından büyük pay sahibi oldu.   29 yaşında olmasında rağmen gençlere taş çıkartan Aksu, oynadığı futbolla göz doldurdu.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.