Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYON SİNDELHÖYÜK

Yeşil-Beyazlılar ligin son maçında deplasmanda rakibi Kıranardı Belediyespor’u 2- mağlup ederek A Grubunda 40 puanla lider olarak tamamladı ve şampiyon oldu.

191

Yeşil-Beyazlılar ligin son maçında deplasmanda rakibi Kıranardı Belediyespor’u 2- mağlup ederek A Grubunda 40 puanla lider olarak tamamladı ve şampiyon oldu. Sindelhöyükspor’u bu sezon ki performansı ile haklı bir şampiyonluk yaşadı.

STAT: Argıncık Stadı  1 Nolu Saha

HAKEMLER: Emre Altun *** Osman Baruk *** Gökhan Erzin ***

SAHA KOMİSERİ: Zihni Nargiz

KIRANARDI BELEDİYESPOR: Yunus Babayiğit * Mikail Polat ** Abdulkadir Taşkın * Hidayet Eray Uzun ** Engin Altıntaş * İlhan Coşkun * (Mehmet Çay *) Ferhat Aslan * Metin Enes Tokgöz * Mustafa Yorulmaz ** İsmail Erdi Halis ** Murat Çadır **

SİNDELHÖYÜKSPOR:  Vefa Tekir *** Musa Aydınlı *** Enes Kılınç *** Şaban Çimenli *** Adem Ülker *** Yusuf Suvay *** Hidayet Ayhan *** Adem Ülker *** Selçuk Yücel *** Emrah Somuncu *** Mehmet Çavuş ***(İbrahim Deringöl ***)

GOLLER: Dk.5 Selçuk Yücel, Dk. 86 İbrahim Deringöl (Sindelhöyükspor) Dk.25 Mıurat Çadır (Kıranardı Belediyespor)

KIRMIZI KARTLAR: Dk.82 Musa Aydınlı (Sindelhöyükspor) Dk.85 Mehmet Çay (Kıranardı Belediyespor)

İkinci Amatör Küme B Grubunda son haftaya lideri olarak Sindelhöyükspor ligin 18.haftasında hafta sonu deplasmanda oynadığı maçta rakibi Kıranardı Belediyespor’u Selçuk Yücel ve İbrahim Deringöl’ün golleri ile 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Beraberlik ve galibiyetin şampiyon yapacağı Sindelhöyükspor taraftarının da büyük desteği ile 3 puanı alarak şampiyonluğunu ilan ederek adını Birinci Amatör Küme’ye yazdırmayı başardı. Bu sezon B Grubunda sezon başından sonuna kadar büyük bir performans ortaya koyarak şampiyonluğa ulaşan Yeşil-Beyazlılar 2017-2018 futbol sezonu İkinci Amatör Küme B Grubu şampiyonu oldu.  Rakiplerinin gerisinden gelerek inanarak şampiyonluğa ulaşan Sindelhöyükspor hakem Emre Altun’un bitiş düdüğünün ardından saha içinde büyük sevinç yaşadı. Haklı bir şampiyonluğa imza atan Yeşil-Beyazlı camianın şampiyonluk sevinçleri görünmeye değerdi.  B Grubunu 40 puanla lider olarak tamamlayan Sindelhöyükspor bu sezon çifte bayram yaşayacak.

Yoruma kapalı.